Filtruj wyniki

Konsultacja neurochirurgiczna Kraków - informacje

Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała

Konsultacje z neurochirurgiem przeznaczone są dla pacjentów przed i po operacjach neurochirurgicznych. Lekarz neurochirurg w ich trakcie może zakwalifikować pacjenta do zabiegu z powodu guzów mózgu i kręgosłupa, krwiaków wewnątrzczaszkowych oraz urazów czaszkowo-mózgowych. Kwalifikacja taka odbywa się po wywiadzie lekarskim, analizie badań oraz dokładnej diagnostyce patologii w układzie nerwowym pacjenta. Osoby po operacji neurochirurgicznej natomiast również wymagają opieki i kontroli zdrowia, która także odbywa się podczas takiej wizyty.

Konsultacje z neurochirurgiem w Krakowie

Krakowskim specjalistą, do którego można udać się na neurochirurgiczne konsultacje, jest dr. hab. n. med. Ryszard Czepko, neurochirurg (specjalizacja I stopnia w 1988 roku) oraz specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii (II stopnia od 1992 roku). Lekarz ten posiada bogate doświadczenie zagraniczne, zdobyte podczas uczestnictwa w kursach Europejskiego Związku Towarzystw Neurochirurgicznych (EANS) w Jerozolimie w 1992 roku czy w Saragossie w 1991 roku. Wiedzę i umiejętności zdobywał także w Polsce, np. w Oddziale Neurochirurgii Szpitala w Nowym Targu. Umiejętności te wykorzystuje podczas konsultacji z pacjentami, którzy mogą do niego przyjść w przypadku guzów i tętniaków mózgu, wodogłowia, rwy kulszowej a także bóli krzyża czy złamania trzonów kręgosłupa.

Konsultacja neurochirurgiczna oferowana jest także w Krakowie przez dr. n. med. Wiesława Strohma, specjalistę neurochirurgii i neurotraumatologii (II stopnia od 1991 roku), posiadającego doświadczenie zawodowe, zdobyte na Oddziale Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. W czasie wizyty konsultacyjnej omawia z pacjentem przebieg leczenia operacyjnego i pooperacyjnego z zakresu m.in. tętniaków i naczyniaków mózgu, guzów przysadki czy guzów kanału kręgowego.

Na prywatną wizytę z zakresu neurochirurgii zaprasza do Krakowa również lek. med. Łukasz Janeczko, specjalista neurochirurgii od 2013 roku, który przyjmuje głównie pacjentów z problemami kręgosłupa - kwalifikuje ich do operacji bądź stabilizacji kręgosłupa oraz operacji dyskopatii. Ponadto zajmuje się również operacjami rdzenia kręgowego, operacjami zespołu cieśni nadgarstka czy operacjami zespołu cieśni nerwu łokciowego.

Ile kosztuje prywatna konsultacja z neurochirurgiem w Krakowie, a ile w Londynie?

Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała

Za wizytę neurochirurgiczną w Krakowie trzeba zapłacić kwotę 120 zł, w Wielkiej Brytanii jest to suma 100 funtów (560 zł) u neurochirurga, przyjmującego w Tooting Medical Centre w Londynie.

Konsultacja neurochirurgiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 150 zł do 350 zł
 • Warszawa od 150 zł do 300 zł
 • Katowice od 200 zł
 • Łódź od 130 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 250 zł
 • Poznań od 150 zł
 • Gdańsk od 190 zł do 230 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
 • Wrocław od 160 zł
 • Białystok od 250 zł
 • Sosnowiec od 200 zł
 • Toruń od 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja neurochirurgiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez neurochirurga.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja neurochirurgiczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska