Konsultacja okulistyczna Cieszyn i okolice

Synonimy: konsultacja z lekarzem okulistą

Bezpośrednio w Cieszynie nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja okulistyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Cieszyna. Konsultacja okulistyczna można przeprowadzić m.in. w Lens Clinic w Rybniku (40 km od Cieszyna) w cenie 200 zł lub w Centrum Lekarskie Alfa Skoczów (13 km od Cieszyna) gdzie cena za konsultacja okulistyczna wynosi 100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja okulistyczna w Cieszynie?

Usługa konsultacja okulistyczna w Cieszynie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska