Konsultacja okulistyczna Łódź

Synonimy: konsultacja z lekarzem okulistą

Filtruj wyniki
Łódźul. Pomorska 66 lok. 68

Lepszy Wzrok

Łódzki Salon Lepszy Wzrok jest placówką oferującą kompleksową opiekę okulistyczną (diagnostyka i leczenie) oraz ortoptyczną (diagnosty… więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja okulistyczna Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

Na konsultację z lekarzem okulistą powinien umówić się każdy, kto zauważył u siebie niepokojące objawy, niezależnie od wieku. Szczególnie niepokoić pacjenta powinno: zbyt częste mruganie, stany zapalne powiek i spojówek (które nawracają), mrużenie oczu podczas czytania lub oglądania telewizji a także bóle głowy.

Na wizytę konsultacyjną okulistyczną do łódzkich gabinetów 

Do Gabinetu Okulistycznego Krzysztof Dzięgielewski można umówić się na konsultację specjalistyczną, w trakcie której lekarz wykona badanie ostrości wzroku, komputerowe badanie refrakcji oka a także dobierze odpowiednie szkła okularowe. Ponadto wykona pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego metodą bezkontaktową oraz badanie ultrasonograficzne gałki ocznej (w projekcji A i B). Lekarzem tym jest dr n. med. Krzysztof Dzięgielewski, specjalista okulistyki (I stopnia od 1990 roku oraz II stopnia od 1993 roku). W swojej dziedzinie medycyny dokształcał się, uczestnicząc w wielu kursach i zjazdach zarówno w Polsce, jak i za granicą. 

W Przychodni Okulistycznej Fragmant-Med na wizycie konsultacyjnej z zakresu okulistyki można spotkać się ze specjalistą okulistyki. Jednym z nich jest dr Magdalena Giermaziak, specjalista chorób oczu (I stopnia od 1997 roku oraz II stopnia od 2001 roku). Doświadczenie ze swojej dziedziny zdobywała w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Łodzi Medeor Plus. We Fragmant-Med zajmuje się m.in. refraktometrią komputerową, usunięciem gradówki czy badaniem kwalifikacyjnym do laserowej korekcji wady wzroku. Pacjent może tutaj także poddać się badaniu plamki żółtej oraz aplikacji soczewek kontaktowych.

Na wizytę konsultacyjną z zakresu okulistyki można udać się także do Gabinetu Okulistycznego Agnieszka Gralec, gdzie lekarz zajmie się pacjentami z alergiczną chorobą oczu, zespołem suchego oka, zapaleniami spojówek i rogówek. Ponadto pomoże przy krótkowzroczności, nadwzroczności oraz przy astygmatyzmie. Przyjmuje tutaj dr Agnieszka Gralec, specjalista okulistyki, z której tytuł I stopnia uzyskała w 1991 roku, natomiast II stopnia w roku 1994. Doświadczenie zdobywała na stażu w Oddziale Okulistycznym Szpitala im. Jonschera, a także podczas pracy w Oddziale Okulistyki Dziecięcej Szpitala im.Korczaka oraz w Oddziale Okulistycznym WSS w Zgierzu.

Klinika Okulistyczna Jasne Błonia oferuje konsultacje okulistyczne ze specjalistami chorób oczu. Wśród nich można wymienić dr n. med. Zbigniewa Pikulskiego, który specjalistą okulistyki został w 1994 roku (I stopień), natomiast dyplom II stopnia uzyskał w 1997 roku, od tego roku również posiada tytuł doktora nauk medycznych. W klinice Jasne Błonia pacjent może poddać się zabiegowi witrektomii, iniekcjom doszklistkowym, zabiegom laserowym (m.in. laserokoagulacja siatkówki) a także leczeniu operacyjnemu zaćmy (metodą fakoemulsyfikacji), operacjom powiek (w przypadku podwinięcia i odwinięcia powieki oraz opadaniem powiek) i skrzydlika (nowoczesną metodą Perfect).

W Gabinecie Okulistycznym N&M w trakcie wizyty konsultacyjnej lekarz może zlecić potrzebne badania okulistyczne. Wiele z nich można zrobić w N&M, np. badanie przedniego i tylnego odcinka oka, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, SOCT jaskrowe czy biometrię optyczną. Ponadto wykonywane są tutaj operacje w przypadku odwarstwienia siatkówki czy w przypadku zaćmy. Można się także poddać iniekcjom doszklistkowym oraz witrektomii. Jednym z kadry okulistów jest tutaj dr n. med. Zofia Nawrocka, specjalista chorób oczu, z której to dziedziny posiada umiejętności I stopnia zdobyte w 1984 roku oraz II stopnia od 1987 roku. Doktorem nauk medycznych została w 1989 roku (przygotowując pracę doktorską na Akademii Medycznej w Łodzi).

Na specjalistyczne konsultacje medyczne z zakresu okulistyki przyjmuje także w swoim Gabinecie Okulistycznym dr Grażyna Mamczur, specjalista chorób oczu od 1991 roku, która swoje doświadczenie z tej dziedziny zdobywała na stażu okulistycznym w Klinice Chorób Oczu Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W czasie konsultacji w gabinecie dr Mamczur zajmie się diagnostyką, czyli kompleksowym badaniem wzroku (komputerowe badanie, dobór okularów), a także bezdotykowym pomiarem ciśnienia nowoczesnym aparatem Reichert 7 CR oraz leczeniem zachowawczym chorób oczu.

Ile kosztuje konsultacja okulistyczna w Łodzi a ile za granicą?

Sala operacyjna w Szpital Wielospecjalistyczny Medeor Plus Sala operacyjna w Szpital Wielospecjalistyczny Medeor Plus

Konsultacja okulistyczna w Łodzi to cena 70 zł (np. w Fragmant-Med) lub 100 zł z badaniem wzroku, natomiast w Londynie w klinice My Medyk Dental & Medical Centre za taką wizytę trzeba zapłacić £60, a także £90 (z badaniem wzroku).

Konsultacja okulistyczna - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 80 zł do 140 zł
 • Warszawa od 80 zł do 250 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Lublin od 70 zł do 100 zł
 • Katowice od 120 zł do 160 zł
 • Kielce od 100 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 140 zł do 170 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Szczecin od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja okulistyczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja okulistyczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska