Konsultacja okulistyczna Lublin

konsultacja z lekarzem okulistą

Konsultacja okulistyczna Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

W czasie konsultacji okulistycznych specjalista chorób oczu przeprowadza badanie wzroku, badanie pola widzenia, ciśnienia wewnątrzgałkowego czy badanie przedniego odcinka oka i dna oka. W ramach wizyty okulista może wykonać również drobne zabiegi w obrębie powiek i spojówki, usunąć powierzchniowe ciała obce (np. z rogówki czy spojówki) oraz zszyć rany powiekowe i spojówkowe i wyleczyć stany zapalne oczu. Zajmuje się także często profilaktyką i leczeniem jaskry oraz dobieraniem korekcji okularowej czy odpowiednich soczewek kontaktowych. Opiekuje się pacjentami po zabiegach i operacjach okulistycznych.

Lubelskie konsultacje okulistyczne

Na prywatną wizytę okulistyczną można w Lublinie udać się do dr n. med. Anny Kisielewskej-Toczołowskej, specjalisty okulistyki (I stopnia od 1965 i II stopnia od 1971 roku), która pacjentów przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie okulistycznym. W czasie konsultacji przeprowadza badanie ostrości wzroku, badanie dna oka z opisem oraz badanie ciśnienia śródgałkowego, pomaga też pacjentom w doborze i aplikacji soczewek kontaktowych oraz zajmuje się leczeniem chorób oczu i korekcjami wad wzroku czy leczeniem zeza.

Konsultacja okulistyczna jest oferowana także na terenie Lublina przez dr. n. med. Piotra Kawę, specjalistę okulistyki I stopnia od 1994 i II stopnia od 1998 roku, posiadającego certyfikat International Council of Ophthalmology Basic & Clinical Science Assessment. Lekarz ten w czasie konsultacji z pacjentem wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności, zdobyte na zagranicznych kursach i stażach, m.in. w Klinice Okulistyki w Zurychu (Szwajcaria) oraz w klinice New York Eye & Ear Infirmary of Mount Sinai (znajdującej się w Stanach Zjednoczonych). Pacjent podczas wizyty może zostać poddany m.in. komputerowemu badaniu wzroku, wczesnej diagnostyce jaskry oraz może zostać zakwalifikowany do koniecznych zabiegów okulistycznych.

Kolejnym lekarzem, przyjmującym w Lublinie pacjentów na konsultację specjalistyczną z zakresu okulistyki, jest dr n. med. Anna Mańkowska, okulista (specjalizacja I stopnia w 1988 i II stopnia w 1991 roku), która swoje doświadczenie z tej dziedziny zdobywała na zagranicznych stażach w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Włoszech, a wiedzę tę wykorzystuje nie tylko podczas konsultacji, ale także w trakcie zabiegów m.in. z zakresu operacji zaćmy czy operacji siatkówki - witrektomia. Podczas wizyty wykonuje niezbędną diagnostykę narządu wzroku, np. badanie HRT, polegające na tomograficznym obrazowaniu siatkówki i tarczy nerwu wzrokowego.

Ile kosztuje specjalistyczna konsultacja z okulistą w Lublinie a ile Londynie?

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Za wizytę konsultacyjną z lubelskim okulistą trzeba zapłacić 100 zł, w Wielkiej Brytanii jest to cena 60 funtów (350 zł) w Dental & Medical Centre My Medyk znajdującym się w Londynie.

Konsultacja okulistyczna - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 70 zł do 250 zł
 • Józefosław od 150 zł
 • Warszawa od 150 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 222 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Wrocław od 150 zł do 222 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 222 zł
 • Gdynia od 150 zł do 222 zł
 • Białystok od 150 zł do 222 zł
 • Katowice od 120 zł do 222 zł
 • Poznań od 150 zł do 222 zł
 • Rzeszów od 150 zł do 222 zł
Konsultacja okulistyczna cena »

Usługa konsultacja okulistyczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja okulistyczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Puławy.