Konsultacja okulistyczna Rzeszów

konsultacja z lekarzem okulistą

Konsultacja okulistyczna Rzeszów - informacje

Sala operacyjna w Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Sala operacyjna w Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego

Podczas konsultacji okulistycznej specjalista chorób oczu udziela porad w zakresie profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia schorzeń oczu. W zakresie wizyty może się znaleźć porada dotycząca doboru odpowiednich szkieł kontaktowych, jak również chirurgicznego i zachowawczego leczenia oczu. Konsultacja opiera się na podstawowym, komputerowym badaniu wzroku, a często również dodatkowych badaniach diagnostycznych, jak np. badanie OCT (optyczna koherentna tomografia), badanie pola widzenia, USG oczu, jak również badanie ciśnienia wewnątrz oka i ultraszerokokątne badanie dna oka.

Gdzie w Rzeszowie można spotkać się ze specjalistą chorób oczu 

Na wizytę dotyczącą diagnostyki i leczenia chorób oczu można się umówić w Visum Clinic w Rzeszowie. Lekarze udzielą porady m.in. w zakresie doboru odpowiednich soczewek, leczenia stożka rogówki oraz zaćmy. Placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu można na miejscu wykonać badania specjalistyczne, m.in. perymetrię, czyli badanie pola widzenia (parymetr Humper-Zeiss), bezdotykową biometrię optyczną (biometr IOL Master), jak również badanie Optycznej Koherentnej Tomografii Komputerowej (RNFL). Klinika, jako pierwsza na Podkarpaciu, posiada laser excimerowy VISX STAR S4 IR, którym wykonywane są zabiegi korekcji wzroku EBK.

Konsultacja okulistyczna jest także w ofercie lek. med. Katarzyny Rusin-Kaczorowskiej, specjalisty chorób oczu. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, a specjalizację odbywała ponadto w Klinice Okulistycznej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz na Oddziale Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie. Zajmuje się leczeniem chorób oczu u dorosłych oraz u dzieci i niemowląt. Kwalifikacje zawodowe pogłębia, uczestnicząc w konferencjach i sympozjach naukowych jak np. Sympozja Stowarzyszenia AMD, Sympozja Sekcji Jaskry PTO oraz Sympozja Retinologiczne. Uczestniczyła także w szkoleniach z zakresu retinopatii wcześniaków, iniekcji wewnątrzgałkowych i doboru soczewek kontaktowych.

Również Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Rzeszowie posiada w swojej ofercie konsultacje dotyczące chorób oczu. Specjaliści udzielą porady w zakresie profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia chorób siatkówki, chorób suchego oka, jaskry czy zaćmy. Placówka specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów operacyjnych nowoczesnymi metodami, m.in. operacje przeciwjaskrowe z zastosowaniem antymetabolitów i implantów, bądź iniekcje doszklistkowe preparatów Avastin czy Lucentis. Z ośrodkiem współpracują wybitni specjaliści chorób oczu zarówno z kraju, jak i zagranicy jak np. prof. Ferenc Kuhn (prezydent Amerykańskiego Towarzystwa Urazów Oka).

Wizyta z zakresu chorób oczu w Wielkiej Brytanii droższa niż w Rzeszowie

Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Zagórski Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Zagórski

Konsultacja u okulisty w London Vision Clinic w Wielkiej Brytanii kosztuje 125 £ (ponad 690 zł), podczas gdy w Rzeszowie cena wizyty jest znacznie niższa i wynosi już 100 zł.

Konsultacja okulistyczna - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 150 zł do 222 zł
 • Józefosław od 150 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 222 zł
 • Łódź od 80 zł do 222 zł
 • Wrocław od 160 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 222 zł
 • Gdynia od 150 zł do 222 zł
 • Białystok od 150 zł do 222 zł
 • Katowice od 120 zł do 222 zł
 • Lublin od 70 zł do 250 zł
 • Poznań od 150 zł do 222 zł
Konsultacja okulistyczna cena »

Usługa konsultacja okulistyczna w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja okulistyczna w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.