Konsultacja okulistyczna Warszawa

Synonimy: konsultacja z lekarzem okulistą

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja okulistyczna w Warszawie?

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Józefowa (18 km od centrum Warszawy)
Warszawa  ul. Gimnazjalna 1

Retina Szpital Okulistyczny

ocena 4.6 / 5 (22 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Zarówno kompetencje Pana doktora Piotra Fryczkowskiego, jak i obsługa Szpitala Retina, są na wysokim poziomie. Profesjonalne i zarazem "ludzkie" podejście do pacjentów." 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja okulistyczna Warszawa - informacje

Kadra w Centrum Okulistyczne Jaskra Kadra w Centrum Okulistyczne Jaskra

Korekcja wad wzroku, dobór szkieł (soczewek) korekcyjnych a przede wszystkim leczenie zachowawcze i chirurgiczne chorób narządu wzroku to podstawowy zakres opieki okulistycznej. Zabiegi w przednim i tylnym odcinku oka, w tym fakoemulsyfikacja zaćmy z wszczepami soczewek, operacje przeciwjaskrowe czy też mikrochirurgiczne zabiegi szklistkowo-siatkówkowe (witrektomie) wymagają specjalistycznych konsultacji kwalifikujących do leczenie operacyjnego po wykonaniu diagnostyki pod kątem schorzenia.

Leczyć wzrok 

Chirurgiczne usunięcie zaćmy jest jedyną skuteczną metodą jej leczenia. Podczas wizyty kwalifikującej do zabiegu fakoemulsyfikacji, jakie świadczy Szpital Damiana, następuje rozpoznanie choroby oraz skierowanie pacjenta  do zabiegu. Kwalifikacje do operacji zaćmy przeprowadza lek. med. Ewa Struzik, okulista, a podczas wizyty obliczona zostaje moc implantu oraz dobór najlepszej dla pacjenta refrakcji. W zależności od wskazań, pacjent otrzymuje skierowanie na dodatkowe badania  okulistyczne oraz badania podstawowe do kwalifikacji anestezjologicznej, a także receptę na leki miejscowe. Konsultacje obejmują również dwie wizyty kontrolne po zabiegu.

Centrum Medyczne Arka to specjalistyczna poradnia dziecięca, która swoją działalność rozpoczęła w 2003 r., oferując kompleksową opiekę pediatryczną od urodzenia oraz specjalistyczne konsultacje dzieci i młodzieży, również z zakresu okulistyki.  To, co wyróżnia placówkę, to kompleksowa opieka nad  dziećmi przedwcześnie urodzonymi, a rodzice mogą skorzystać z każdego rodzaju konsultacji zleconych przy wypisie ze szpitala. W zakresie okulistyki dziecięcej konsultacje świadczy m. in. dr Beata Kaszyńska, specjalista chorób oczu II stopnia.

Konsultacje okulistyczne dla osób dorosłych – pierwsza, każda kolejna oraz uzupełniająca, w ciągu tygodnia od poprzedniej to oferta Centrum Okulistycznego Optimum. Podobna procedura dotyczy konsultacji dzieci, z tym że tu, podczas wizyty wykonuje się dodatkowe badanie na synoptoforze. Okulistyką ogólną oraz dziecięcą zajmuje się lek. med. Anna Dyczkowska, specjalista Oddziału Okulistycznego Szpitala Dziecięcego im. Prof. Bogdanowicza, która ponadto konsultuje rodzaj soczewki kontaktowych. Placówka jest członkiem Sekcji Jaskry Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Kompleksową opiekę specjalistów zapewnia Centrum Medyczne Enel-Med, a szeroki zakres konsultacji lekarskich obejmuje dedykowane poradnie tematyczne, m.in. także okulistykę. W ramach leczenia schorzeń oczu, placówka świadczy swoje usługi od podstawowych konsultacji lekarzy okulistów, przez specjalistyczną diagnostykę i leczenie w  wysokospecjalistycznej poradni okulistycznej, aż po zabiegi operacyjne. Wizyty konsultacyjne przeprowadza lek. med. Karolina Agopsowicz-Spławska, specjalista II stopnia z okulistyki, a w zakresie okulistyki, Centrum świadczy także konsultacje specjalistyczne – dziecięce.

Budową, czynnościami oraz rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń oczu zajmują się specjaliści Centrum Medycznego WellMed  w ramach wysokospecjalistycznej przychodni okulistycznej. Placówka zapewnia opiekę m. in. lek. med. Justyny Mędrzyckiej, specjalisty okulisty, aktualnie związanej z Warszawskim Wojskowym Instytutem Medycyny Lotniczej. W zakresie usług przeprowadza konsultacje kontrolne, przedoperacyjne oraz pooperacyjne wraz z nowoczesną diagnostyką. Centrum świadczy kompleksową opiekę medyczną w zakresie wielu specjalizacji, a swoją placówkę ma ul. Wronia 53.

Konsultacje trudnych do zdiagnozowania i leczenia schorzeń oczu, jak również konsultacje przedoperacyjne w stożku rogówki czy korekcji laserowej zdiagnozowanych już w placówce pacjentów w zakresie leczenia zaćmy i podwichniętej soczewki (fiksacja śródskleralna), świadczy prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik, właściciel Centrum Mikrochirurgii Oka Laser. W ramach ośrodka, pacjenci mogą również skorzystać z konsultacji doktorskich oraz specjalistycznych, w zakresie rutynowych badań i kontroli wad wzroku.

Koszt konsultacji okulistycznej w Warszawie i w Dublinie  

Kadra w Centrum Okulistyczne Optimum Kadra w Centrum Okulistyczne Optimum

W zlokalizowanej w Ranelagh Medical Centre Ranelagh Eye Clinic, prywatna konsultacja kosztuje 120 € (504 zł). To dużo wyższy koszt od oferty w kraju.

Konsultacja okulistyczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 150 zł do 220 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 80 zł do 140 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Katowice od 120 zł do 160 zł
 • Kielce od 100 zł
 • Lublin od 70 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 140 zł do 170 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Lubin od 125 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja okulistyczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja okulistyczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska