Konsultacja okulistyczna Wrocław

Synonimy: konsultacja z lekarzem okulistą

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Oferujesz konsultacja okulistyczna we Wrocławiu?

Konsultacja okulistyczna Wrocław - informacje

W trakcie konsultacji okulistycznej można skorzystać z szerokiej gamy badań diagnostycznych, niezbędnych przy diagnozowaniu chorób oczu, można także wykonać drobne zabiegi okulistyczne ambulatoryjne. W razie potrzeby lekarz okulista w trakcie konsultacji kieruje również na zabiegi z zakresu m.in. leczenia jaskry, zaćmy czy laserowej korekty wzroku.

Gdzie we Wrocławiu można przeprowadzić konsultację okulistyczną?

Na prywatną konsultację okulistyczną we Wrocławiu można udać się do dr n. med. Małgorzaty Iwanejko, specjalisty okulistyki, którym jest od roku 2013. Uzyskała ona tytuł doktora nauk medycznych, gdy w 2012 roku obroniła rozprawę doktorską pt. "Ocena zależności między kątem przesączania a stopniem uszkodzenia włókien nerwu wzrokowego w zespole pseudoeksfoliacji". Swoje doświadczenie okulistyczne zdobywała, pracując w Katedrze i Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W czasie konsultacji przeprowadza dokładną diagnostykę chorób oczu z badaniem obrazowym OCT i USG, leczy jaskrę i AMD. Można do niej przyjść również na dobór soczewek kontaktowych oraz zabiegi laseroterapii siatkówki.

Konsultacja okulistyczna oferowana jest także przez Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed w ramach usług Poradni Okulistycznej. Pracujący tu lekarz okulista w trakcie wizyty prowadzi rozpoznanie i leczenie chorób oczu, takich jak choroby soczewki, siatkówki, rogówki a także nerwu wzrokowego czy zaburzeń akomodacji i refrakcji. W placówce leczy się również schorzenia okulistyczne, występujące przy cukrzycy, nadciśnieniu czy chorobie reumatycznej. Pacjent w trakcie konsultacji może zostać przebadany na specjalistycznym sprzęcie z zakresu komputerowego badania wzroku, pomiaru ciśnienia wewnątrzgałkowego CWG, badaniu OCT oraz badaniu USG gałki ocznej.

Kolejny okulista, do którego można udać się na poradę i badanie oczu na terenie Wrocławia, to lek. med. Elżbieta Bugajska, specjalista okulistyki I stopnia od 1983 oraz II stopnia od 1991 roku, która swoje doświadczenie medyczne zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu im .J. Babińskiego we Wrocławiu na Oddziale Ocznym (lata 1991-2003) oraz na licznych szkoleniach i stażach w Polsce i za granicą: posiada m.in. certyfikat uczestnictwa w VI Łódzkich Spotkaniach Jaskrowych (z 2007 roku). Na konsultację medyczną mogą udać się do niej zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci. W ramach wizyty wykonuje komputerowe badanie pola widzenia oraz komputerowe badanie wad wzroku. Przeprowadza diagnostykę jaskry, a także ambulatoryjne zabiegi okulistyczne na powiekach i spojówkach.

Ile kosztuje konsultacja okulistyczna we Wrocławiu a ile w Londynie?

Za wizytę konsultacyjną we wrocławskich gabinetach okulistycznych trzeba zapłacić 100 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 60 funtów (360 zł) w klinice My Medyk - Dental & Medical Centre.

Konsultacja okulistyczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Warszawa od 80 zł do 250 zł
 • Kraków od 150 zł
 • Łódź od 80 zł do 140 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Lublin od 70 zł do 250 zł
 • Katowice od 120 zł do 160 zł
 • Kielce od 100 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 140 zł do 170 zł
 • Toruń od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja okulistyczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja okulistyczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska