Konsultacja okulistyczna Wrocław

konsultacja z lekarzem okulistą

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja okulistyczna Wrocław - informacje

Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

W trakcie konsultacji okulistycznej można skorzystać z szerokiej gamy badań diagnostycznych, niezbędnych przy diagnozowaniu chorób oczu, można także wykonać drobne zabiegi okulistyczne ambulatoryjne. W razie potrzeby lekarz okulista w trakcie konsultacji kieruje również na zabiegi z zakresu m.in. leczenia jaskry, zaćmy czy laserowej korekty wzroku.

Gdzie we Wrocławiu można przeprowadzić konsultację okulistyczną?

Na prywatną konsultację okulistyczną we Wrocławiu można udać się do dr n. med. Małgorzaty Iwanejko, specjalisty okulistyki, którym jest od roku 2013. Uzyskała ona tytuł doktora nauk medycznych, gdy w 2012 roku obroniła rozprawę doktorską pt. "Ocena zależności między kątem przesączania a stopniem uszkodzenia włókien nerwu wzrokowego w zespole pseudoeksfoliacji". Swoje doświadczenie okulistyczne zdobywała, pracując w Katedrze i Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W czasie konsultacji przeprowadza dokładną diagnostykę chorób oczu z badaniem obrazowym OCT i USG, leczy jaskrę i AMD. Można do niej przyjść również na dobór soczewek kontaktowych oraz zabiegi laseroterapii siatkówki.

Konsultacja okulistyczna oferowana jest także przez Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed w ramach usług Poradni Okulistycznej. Pracujący tu lekarz okulista w trakcie wizyty prowadzi rozpoznanie i leczenie chorób oczu, takich jak choroby soczewki, siatkówki, rogówki a także nerwu wzrokowego czy zaburzeń akomodacji i refrakcji. W placówce leczy się również schorzenia okulistyczne, występujące przy cukrzycy, nadciśnieniu czy chorobie reumatycznej. Pacjent w trakcie konsultacji może zostać przebadany na specjalistycznym sprzęcie z zakresu komputerowego badania wzroku, pomiaru ciśnienia wewnątrzgałkowego CWG, badaniu OCT oraz badaniu USG gałki ocznej.

Kolejny okulista, do którego można udać się na poradę i badanie oczu na terenie Wrocławia, to lek. med. Elżbieta Bugajska, specjalista okulistyki I stopnia od 1983 oraz II stopnia od 1991 roku, która swoje doświadczenie medyczne zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu im .J. Babińskiego we Wrocławiu na Oddziale Ocznym (lata 1991-2003) oraz na licznych szkoleniach i stażach w Polsce i za granicą: posiada m.in. certyfikat uczestnictwa w VI Łódzkich Spotkaniach Jaskrowych (z 2007 roku). Na konsultację medyczną mogą udać się do niej zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci. W ramach wizyty wykonuje komputerowe badanie pola widzenia oraz komputerowe badanie wad wzroku. Przeprowadza diagnostykę jaskry, a także ambulatoryjne zabiegi okulistyczne na powiekach i spojówkach.

Ile kosztuje konsultacja okulistyczna we Wrocławiu a ile w Londynie?

Za wizytę konsultacyjną we wrocławskich gabinetach okulistycznych trzeba zapłacić 100 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 60 funtów (360 zł) w klinice My Medyk - Dental & Medical Centre.

Konsultacja okulistyczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 150 zł do 222 zł
 • Józefosław od 150 zł
 • Warszawa od 150 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 222 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 222 zł
 • Gdynia od 150 zł do 222 zł
 • Białystok od 150 zł
 • Katowice od 120 zł do 222 zł
 • Lublin od 70 zł do 250 zł
 • Poznań od 150 zł do 222 zł
 • Rzeszów od 150 zł do 222 zł
Konsultacja okulistyczna cena »

Usługa konsultacja okulistyczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja okulistyczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.