Konsultacja onkologiczna Kraków

konsultacja u lekarza onkologa

Konsultacja onkologiczna Kraków - informacje

Sprzęt medyczny w Der-Med Sprzęt medyczny w Der-Med

Konsultacja ze specjalistą onkologii jest niezwykle istotna, zarówno u pacjentów z podejrzeniem nowotworu, jak i z rozpoznaną już chorobą. Wczesna diagnoza i odpowiednie leczenie daje większe szansa na pokonanie nowotworu. Podczas wizyty lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, kieruje go na badania specjalistyczne, a po ustaleniu diagnozy opracowuje indywidualny plan leczenia onkologicznego. Lekarz może zaproponować leczenie farmakologiczne, a także takie z wykorzystaniem chemioterapii , immunoterapii i operacji chirurgicznych.

Wizyta u onkologa w Krakowie

Krakowskie Centrum Medyczne  UNIMEDICA oferuje pacjentom wizytę podczas, której pacjent może skonsultować ze specjalistą swoje schorzenie związane z nowotworem. W placówce przyjmują specjaliści onkologii, onkolodzy dziecięcy, a także chirurdzy onkologiczni. UNIMEDICA posiada w swojej ofercie leczenie nowotworów innowacyjną metodą radioterapii CyberKnife, która polega na naświetleniu guzów w bardzo wysokiej dawce  wiązkami promieniowania jonizującego. Powyższą technologią leczone są nowotwory zlokalizowane w obrębie czaszki, rdzenia, czy nerwów. Korzystają z niej także pacjenci zmagający się np. z rakiem płuc, trzustki i guzem mózgu.  Metoda ta  jest nieinwazyjna i nie narusza powłok ciała.

Konsultację onkologiczną przeprowadzi także chirurg ogólny, lek.med. Przemysław Jasnowski, który jest w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii onkologicznej w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Ukończył kursy szkoleniowo-naukowe z zakresu onkologii m.in. „Chirurgia piersi: Onkoplastyka i Chirurgia Estetyczna”, a także kurs „Wybrane problemy współczesnego leczenia raka piersi”. W 2004 roku został uhonorowany zaszczytnym tytułem miesięcznika Twój Styl jako „Lekarz Przyjacielem Kobiety”.

W Krakowie na konsultacji u specjalisty onkologa można się spotkać z lek.med. Elżbiety Korab-Chrzanowskiej. Jest specjalistą z zakresu onkologii, hematologii dziecięcej i radioterapii.  Posiada dyplom Onkologii Klinicznej Uniwersytetu w Londynie. Odbyła zagraniczny staż naukowy z zakresu onkologii dziecięcej w Royal Marsden Hospital w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła podczas kursów i szkoleń specjalistycznych takich jak: "Kurs w zakresie onkologii pediatrycznej" w Londynie, „IMRT and other Conformal Technics in Practice” w Amsterdamie i "Harnesing modern biology and new technology" w Dreźnie. Jest konsultantem radioterapii pediatrycznej i onkologicznej dorosłych oraz członkinią Editorial Board Journal of Paediatric Oncology.

Konsultacja ze specjalistą onkologii za granicą

Sprzęt medyczny w Der-Med Sprzęt medyczny w Der-Med

W Medipol Mega University Hospital w Turcji za wizytę u onkologa trzeba zapłacić 150 euro (630 zł), podczas gdy w Krakowie konsultacja u lekarza onkologa kosztuje 100 zł.

Konsultacja onkologiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 150 zł do 300 zł
 • Warszawa od 150 zł do 280 zł
 • Łódź od 100 zł do 300 zł
 • Poznań od 130 zł do 200 zł
 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Gliwice od 120 zł do 200 zł
 • Gdynia od 150 zł
 • Białystok od 120 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 200 zł
 • Tychy od 200 zł
 • Szczecin od 150 zł do 500 zł
Konsultacja onkologiczna cena »

Usługa konsultacja onkologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga onkologa i onkologa klinicznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja onkologiczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor: