Konsultacja onkologiczna Sopot i okolice

Synonimy: konsultacja u lekarza onkologa

Bezpośrednio w Sopocie nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja onkologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Sopotu. Konsultacja onkologiczna można przeprowadzić m.in. w Nowe Orłowo Centrum Medyczne w Gdyni (9 km od Sopotu) w cenie 150 zł lub w Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel w Gdyni (9 km od Sopotu). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja onkologiczna w Sopocie?

Usługa konsultacja onkologiczna w Sopocie jest najczęściej wykonywana przez chirurga onkologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska