Konsultacja ortopedyczna profesorska

konsultacja ortopedyczna u profesora

Konsultacja ortopedyczna profesorska - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

Wśród wskazań do wizyty u profesora z dziedziny ortopedii wymienić można dolegliwości związane z przebytymi złamaniami, przeciążenie kręgosłupa, uszkodzenie ścięgien oraz urazy więzadeł i torebek stawowych. W czasie konsultacji ortopedycznej profesorskiej przeprowadzane są także kwalifikacje do zabiegów chirurgicznych. Najczęściej wizyta obejmuje również wykonanie badania USG danego obszaru.

Konsultacja profesorska ortopedyczna w Polsce

Konsultacja ortopedyczna profesorska w Krakowie możliwa jest u prof. dr hab. n. med. Edwarda Czerwińskiego, specjalisty ortopedii i chirurgii urazowej. Jest założycielem krakowskiego oddziału Polskiej Fundacji Osteoporozy, Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii. Jego osiągnięcia naukowe obejmują m.in. redakcję i opublikowanie polskiego tłumaczenia podręcznika Blue Book „Leczenie pacjentów ze złamaniami niskoenergetycznymi”. W 2015 roku na konferencji „Osteoporoza. Zdążyć przed złamaniem” wygłosił referat na temat skuteczności systemu zapobiegania złamaniom (FLS – Fracture Liaison Service) i jego wdrożenia w Polsce. Specjalizuje się w leczeniu osteoporozy, chorób zwyrodnieniowych stawów oraz złamań

W Poznaniu konsultację ortopedyczną profesorską w swojej ofercie ma prof. dr hab. n. med. Tadeusz Trzaska, specjalista ortopeda i chirurg naczyniowy. Jest Kierownikiem Traumatologii Sportu – Katedry Medycyny Sportu w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Należy do zarządu Europejskiej Sekcji Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA), jest też wiceprzewodniczącym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej. Jest autorem rozdziału „Uszkodzenia kończyny dolnej” w podręczniku „Podstawy Chirurgii. Podręcznik dla lekarzy specjalizujących się w chirurgii ogólnej” oraz ponad 60 prac naukowych z zakresu ortopedii.

W Katowicach konsultację ortopedyczną profesorską oferuje prof. dr hab. n. med. Jerzy Widuchowski, specjalista w dziedzinie ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej. Jest on twórcą Regionalnego Ośrodka Chirurgii Kolana, Artroskopii i Traumatologii Sportowej w Piekarach Śląskich oraz przedstawicielem na Polskę Europejskiej Sekcji Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii. Jest autorem ponad 150 publikacji ortopedycznych w czasopismach naukowych oraz 4 monografii w formie książkowej, w tym „Kolano, artroskopia diagnostyczna i operacyjna”. Specjalizuje się również w złamaniach kości nadgarstka, kości przedramienia i kości udowej, a także kości śródstopia i palców stóp oraz kręgosłupa. Przeprowadza zabiegi rekonstrukcji więzadła krzyżowego, amputacji kończyn i przeszczepu ścięgna oraz rekonstrukcji stóp.

Cena wizyty u profesora z obszaru ortopedii w Polsce i za granicą

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

W Polsce za konsultację ortopedyczną profesorską zapłacić trzeba 150 złotych. W Academica Medical Center w Budapeszcie cena takiej usługi wynosi 250 lei rumuńskich, czyli około 240 złotych.

Konsultacja ortopedyczna profesorska - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 250 zł do 300 zł
  • Białystok od 200 zł
  • Kraków od 271 zł
Konsultacja ortopedyczna profesorska cena »

Usługa konsultacja ortopedyczna profesorska jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Autor: