Konsultacja ortopedyczna Bielsko-Biała

konsultacja specjalisty ortopedy

Pacjenci z Bielska-Białej wybierają także placówki z Skoczów (19 km od centrum Bielska-Białej)
Skoczówul. Morcinka 16 B

Centrum Lekarskie Alfa

3,8 / 5  (52 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja ortopedyczna od 100 zł

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Konsultacja ortopedyczna Bielsko-Biała - informacje

  Sala operacyjna w Silesia Med Sala operacyjna w Silesia Med

  Wizytę ortopedyczną przeprowadza lekarz ortopeda, niekiedy również posiadający specjalizację z traumatologii. Konsultuje pacjentów w zakresie profilaktyki, diagnostyki, a także leczenia schorzeń narządu ruchu jak np. chorób kości, stawów oraz mięśni. Pacjentami ortopedy są również osoby z urazami takimi jak złamania, zwichnięcia i skręcenia, oraz osoby z wrodzonymi wadami układu ruchu. Podczas spotkania lekarz może zlecić wykonanie badań diagnostycznych, przedstawia odpowiednie formy leczenia, a także kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych. Jeżeli gabinet ortopedyczny wyposażony jest w aparat ultrasonograficzny, podczas konsultacji może być wykonane USG stawów, mięśni i ścięgien. Ortopeda może przeprowadzić też badanie stawów biodrowych u niemowląt, co jest niezwykle istotne w celu wykluczenia lub wczesnego wykrycia dysplazji stawów biodrowych u dzieci.

  Wizyta u ortopedy w Bielsku-Białej

  Na wizytę do lekarza ortopedy można się umówić w Centrum Medycznym Corvita w Bielsku-Białej. Specjaliści pracujący w placówce przyjmują dorosłych, a także dzieci. W CM Corvita lekarz ortopeda konsultuje pacjentów, diagnozuje, jak również zajmuje się leczeniem wad postawy i płaskostopia opierając się na autorskim programie Gabinetu Terapii Skolioz i Korekcji Wad Postawy ORTO-MED.

  15 km od Bielska-Białej, w miejscowości Kęty, konsultację ortopedyczną może przeprowadzić lek. med. Krzysztof Tomaszewski, specjalista ortopedii i traumatologii. Jest absolwentem Collegium Medicum UJ w Krakowie, a pogłębiając swoje umiejętności zawodowe uczestniczył w licznych sympozjach i szkoleniach jak np. „Rekonstrukcje wiązadła krzyżowego przedniego”, „Artroza, Aloplastyki stawów” czy „Reumoortopedia”. Prowadzi Prywatny Gabinet Ortopedyczny, w którym zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób kości, stawów oraz mięśni. Przyjmuje pacjentów zmagających się m.in. ze schorzeniami kręgosłupa, zwyrodnieniami stawów, czy zmianami zapalnymi tkanek miękkich. Dr Tomaszewski oferuje również wizyty w domu pacjenta.

  Także w ofercie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Ortopedycznej Gałuszka & Romanowski znajduje się konsultacja ortopedyczna. Na wizytę można umówić się zarówno w siedzibie kliniki, jak i w domu pacjenta. W zakresie ortopedii lekarze zajmują się diagnostyką i terapią chorób stawów oraz otaczających je struktur (m.in. więzadeł i mięśni), leczeniem zaburzeń układu ruchu czy niedomaganiami układu mięśniowo-nerwowego. Konsultacja ortopedyczna może dotyczyć m.in. skoliozy (skrzywienia kręgosłupa), przykurczu mięśni, czy problemów dotyczących wad postawy.

  Konsultacja u specjalisty ortopedy za granicą

  Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa

  Za wizytę u ortopedy w Orthopaedic Surgery Center of Clearwatert, w Tampa, na Florydzie trzeba zapłacić 200 $ (ok. 800 zł), natomiast w Bielsku-Białej konsultacja kosztuje już 90 zł.


  Konsultacja ortopedyczna - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

  • Bielsko-Biała od 100 zł do 150 zł
  • Warszawa od 80 zł do 300 zł
  • Kraków od 110 zł do 271 zł
  • Łódź od 80 zł do 250 zł
  • Wrocław od 120 zł do 200 zł
  • Poznań od 100 zł do 200 zł
  • Szczecin od 100 zł do 200 zł
  • Katowice od 100 zł do 250 zł
  • Gliwice od 100 zł do 150 zł
  • Białystok od 150 zł
  • Lublin od 100 zł do 150 zł
  • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
  • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
  Konsultacja ortopedyczna cena »

  Usługa konsultacja ortopedyczna w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

  Autor: