Konsultacja ortopedyczna Bydgoszcz

Synonimy: konsultacja specjalisty ortopedy

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ortopedyczna Bydgoszcz - informacje

Lek. med. Jacek Szyperski Lek. med. Jacek Szyperski
Podczas pierwszej konsultacji ortopedycznej, specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad na temat historii choroby pacjenta oraz jego dolegliwości. Następnie lekarz wykonuje niezbędne badania, jeśli placówka oferuje taką możliwość, wykonywane jest również badanie USG, dzięki czemu już na pierwszej wizycie jest możliwe postawienie diagnozy. W razie konieczności, lekarz może zlecić dodatkowe badania lub skierować na konsultacje specjalistyczne. Czas wizyty wynosi około 20 minut.

Konsultacja ortopedyczna w Bydgoszczy

W Bydgoszczy konsultacja ortopedyczna możliwa jest w Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Obiekt otrzymał Certyfikat potwierdzający spełnienie standardów akredytacyjnych dla lecznictwa szpitalnego, a także został wyróżniony Srebrną Perłą Medycyny w kategorii „Szpitale publiczne poniżej 400 łóżek”. Ponadto, zakład wdrożył System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2008, co potwierdzone jest certyfikatem.

Konsultację z lekarzem ortopedą można odbyć w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 im. Dr. Jana Biziela w Bydgoszczy na oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z Centrum Kompleksowego Leczenia Urazów Sportowych. Poradnia oferuje zabiegi ortopedyczne, małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny sportowej oraz zabiegi z zakresu chirurgii i ortopedii urazowej narządu ruchu, jak np. artroskopię, operacje stawu biodrowego i kolanowego, a także zabiegi z zakresu chirurgii ręki i reumoortopedii.

Specjaliści z zakresu ortopedii przyjmują także w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Oddział Kliniczny Ortopedii  i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala świadczy m.in. usługi z zakresu konsultacji, diagnostyki wad postawy, diagnostyki USG narządu ruchu i artroskopii diagnostycznej, a także diagnostyki klinicznej i radiologicznej. Szpital realizuje projekty unijne, które wspierają jego rozwój oraz podwyższają jakość świadczonych usług np. wymiana rezonansu magnetycznego, czy doposażenie Centrum Urazowego. Szpital otrzymał Certyfikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego „Szpital Przyjazny Kombatantom” oraz Dyplom Zdrowego Pracodawcy WZW C za udział w akcji edukacyjnej.

W miejscowości Osielsko niedaleko Bydgoszczy konsultacja medyczna u lekarza ortopedy możliwa jest w Szpitalu Eskulap. Poradnia ortopedyczna w placówce oferuje nie tylko konsultacje, ale też pełną diagnostykę RTG, TK, MRI. Szpital posiada także najnowszej generacji aparaty GE LOGIQ P7 Expert, GE LOGIQ P5, GE Voluson S8 i GE Vivid S5, służące do wykonania USG, które dzięki głowicy z obrazowaniem harmonicznym pozwalają na optymalne uwidocznienie struktur stawów.

Będąc w Bydgoszczy, wizytę u ortopedy można odbyć w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Dr. Emila Warmińskiego. Został on wyróżniony nagrodą w kategorii „Rzetelni w Ochronie Zdrowia 2015” oraz uzyskał I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym „Perły Medycyny 2010”. Szpital wdrożył i spełnia wymagania normy Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 w zakresie lecznictwa szpitalnego, ambulatoryjnego, rehabilitacji oraz diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej. Otrzymał także tytuł „Szpital bez bólu” i został wyróżniony w Ogólnopolskim Rankingu Szpitali jako „Bezpieczny Szpital 2010”.

W Centrum Medycznym LUX MED z siedzibą w Bydgoszczy również można umówić się na wizytę ze specjalistą ortopedą. Centrum wdrożyło i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą 9001:2008, co świadczy wysokim standardzie usług medycznych. Dodatkowo, placówka otrzymała Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z normą ISO 27001:2005. Obiekt został także wyróżniony nagrodą „Gwiazda Jakość Obsługi 2015" oraz otrzymał tytuł Lider Medycyny w prestiżowym konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia.

Cena konsultacji ortopedycznej za granicą

Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne

W Emineo Healthcare and Trauma Centre w Budapeszcie konsultacja ortopedyczna kosztuje 22 000 HUF (ok. 303 zł), podczas gdy w Bydgoszczy za wizytę trzeba zapłacić jedynie 120 zł. Będąc w Bydgoszczy warto poznać atrakcje miasta, takie jak np. Katedrę św. Marcina i Mikołaja, Fontannę Potop, nazywana "Tańczącą", a także wybrać się na spacer do Ogrodu Botanicznego.

Konsultacja ortopedyczna - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 240 zł
 • Łódź od 80 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 350 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 300 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 130 zł do 200 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Lublin od 100 zł do 160 zł
 • Białystok od 100 zł do 140 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ortopedyczna w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska