Konsultacja ortopedyczna Gdynia i okolice

konsultacja specjalisty ortopedy

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja ortopedyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Gdyni. Konsultacja ortopedyczna można przeprowadzić m.in. w Poradnia Chorób Stopy w Warszawie (303 km od Gdyni) w cenie 250 zł lub w Ultraderm Kowale (24 km od Gdyni) gdzie cena za konsultacja ortopedyczna wynosi 100 zł. W wymienionej placówce konsultacja ortopedyczna wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Konsultacja ortopedyczna Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak

Ortopedia jest działem medycyny, zajmującym się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem nabytych i wrodzonych nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu narządu ruchu. Specjalizacja ta obejmuje choroby oraz urazy kości, układu więzadłowo-stawowego i wszelkiego rodzaju uszkodzenia nerwów, mięśni i stawów z nich wynikające. Ortopeda diagnozuje także wady kręgosłupa i leczy zwichnięcia, złamania, skręcenia oraz stłuczenia.

Konsultacja ortopedyczna w Gdyni

Konsultacja ortopedyczna wykonywana jest w Gdyni przez ortopedę dr n. med. Grzegorza Jerzakowskiego, który jest absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz byłym doktorantem tejże uczelni. Pracę doktorską obronił w czerwcu 2015 roku (tematyka pracy to „Ocena wyników klinicznych i jakości życia pacjentów leczonych z powodu złamania dalszego końca kości promieniowej”). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu i autorem szeregu publikacji w Kwartalniku Ortopedycznym (m.in. „Zespół cieśni kanału nadgarstka. Wczesna ocena funkcji ręki u pacjentów leczonych operacyjnie w Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku-Oliwie”). W swojej praktyce prowadzi diagnostykę i leczenie m.in. urazów i powikłań pourazowych, zespołu kanału cieśni nadgarstka, paluchów koślawych oraz entezopatii, takich jak ostrogi piętowe czy łokieć tenisisty.

Na konsultację ortopedyczną w Gdyni udać można się także do ortopedy lek. med. Jacka Raniszewskiego, absolwenta Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż dyplomowy odbył w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy i Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Prowadzi leczenie m.in. łokcia tenisisty, palca trzaskającego oraz chorób zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych.

Konsultacje ortopedyczne przeprowadza w Gdyni również ortopeda lek. med. Marek Młodzianowski. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku – Zaspie i szeregu Specjalistycznych Poradni Ortopedycznych, takich jak Medicover czy SwissMed. Do 2011 roku pełnił funkcję starszego asystenta Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku – Zaspie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Sekcji Chirurgii Kolana Artroskopii i Traumatologii Sportowej.

Konsultacja ortopedyczna  - ceny w Gdyni i za granicą

Kadra w Poradnia Chorób Stopy Kadra w Poradnia Chorób Stopy

W Gdyni za konsultację ortopedyczną zapłacić należy około 120 złotych. Dla porównania, w Northwest Orthopaedic Specialists w Spokane jest to wydatek rzędu 185 dolarów (około 700 złotych).

Konsultacja ortopedyczna - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 110 zł do 271 zł
 • Łódź od 80 zł do 250 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 250 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Białystok od 150 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Konsultacja ortopedyczna cena »

Usługa konsultacja ortopedyczna w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Autor: