Konsultacja ortopedyczna Kraków

Synonimy: konsultacja specjalisty ortopedy

Filtruj wyniki
Pacjenci z Krakowa wybierają także placówki z Mysłowice (58 km od centrum Krakowa)

Konsultacja ortopedyczna Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Modern-Reh Gabinet zabiegowy w Modern-Reh

Kontuzja kolana czy naciągnięcie ścięgna to tylko przykładowe sytuacje, w których niezbędna jest konsultacja ortopedyczna. Również rodzice niemowlaków nie powinni zapomnieć o odwiedzeniu ortopedy, gdy ich dziecko będzie miało 4–6 tygodni. W czasie wizyty kontrolnej specjalista określi, czy staw biodrowy dziecka jest dobrze wykształcony, a tym samym, czy nie będzie miało ono w przyszłości problemów z poruszaniem się. W trakcie konsultacji ortopedycznej lekarz ortopeda przeprowadza wywiad i zleca badania – jeżeli takie są niezbędne, by ustalić rozpoznanie.

Gdzie w Krakowie można umówić się na konsultację ortopedyczną?

W Krakowie przyjmuje ortopeda lek. med. Henryk Liszka – absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który w swojej ofercie ma konsultacje oraz leczenie ortopedyczne. Uczył się zawodu m.in. pod kierunkiem wybitnego ortopedy prof. dr hab. n. med. Marka Napiontka. Dr Liszka jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii i działa w Polskim Towarzystwie Artroskopowym. Na swoim koncie ma liczne publikacje z zakresu ortopedii – jest współautorem m.in. artykułu „Korekcja nawykowych zwichnięć i niestabilności rzepki zmodyfikowaną metodą Elmslie-Trillat”, opublikowanego w „Przeglądzie Lekarskim”.

Konsultacja ortopedyczna znajduje się także w ofercie krakowskiego ortopedy lek. med. Piotra Morawieckiego. Uzyskał on specjalizację II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Doświadczenie zawodowe zdobywał w krakowskich szpitalach, m.in. w Szpitalu św. Rafała i Szpitalu im. Stefana Żeromskiego. Dr Morawiecki specjalizuje się w chirurgii ręki i ultrasonografii narządu ruchu. W obrębie jego zainteresowań zawodowych znajdują się również zespoły uciskowe nerwów.

Na konsultację ortopedyczną można umówić się w Krakowie u ortopedy lek. med. Jana Paradowskiego. W swojej pracy stosuje m.in. terapię Orthokine, pozwalającą skutecznie leczyć chorobę zwyrodnieniową. r Paradowski ukończył liczne kursy specjalistyczne z zakresu ortopedii diagnostycznej i leczniczej, m.in. kurs „Diagnostyka ultrasonograficzna narządu ruchu” i „Ultrasonografia stawów biodrowych u dzieci i niemowląt”. Specjalizuje się głównie w leczeniu stawu kolanowego i barkowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

Porównanie cen konsultacji ortopedycznej w Polsce i Stanach Zjednoczonych

Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed

Za konsultację ortopedyczną w jednej ze krakowskich klinik trzeba zapłacić od 100 do 150 zł. Tyle samo kosztuje wizyta w prywatnym gabinecie ortopedycznym. W klinice Northwest Orthopaedic Specialists za konsultację z ortopedą trzeba zapłacić 185 dolarów, czyli ok. 700 zł.

Konsultacja ortopedyczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 100 zł do 220 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Łódź od 80 zł do 200 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 350 zł
 • Szczecin od 100 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 130 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Lublin od 100 zł do 160 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ortopedyczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska