Konsultacja ortopedyczna Łódź

konsultacja specjalisty ortopedy

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ortopedyczna Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Bremed Gabinet zabiegowy w Bremed
Pierwsza konsultacja ortopedyczna polega na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu medycznego dotyczącego dolegliwości pacjenta oraz historii jego choroby przez specjalistę ortopedii. Przeprowadzone jest także badanie dotykowe, a niektóre placówki oferują również badanie USG. Na tej podstawie, lekarz postawi diagnozę, może zlecić dodatkowe badania i zaleci odpowiednie leczenie. Czas trwania wizyty to około 20 min.

Prywatna konsultacja ortopedyczna w Łodzi

W Łodzi przyjmuje Prof. dr hab. n. med. Marek Synder, specjalista ortopeda i traumatolog. Ukończył on Uniwersytet Medyczny w Łodzi, a z czasem został kierownikiem Kliniki Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Łodzi. Profesor należy do Amerykańskiego Towarzystwa Ortopedów - American Academy of Orthopaedic Surgeons (AAOS), Międzynarodowego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego - La Société Internationale de Chirurgie Orthopédique at de Traumatologie (SICOT), a także Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologiczne (PTOiTr), gdzie w 2015 roku został wybrany Prezesem na dwuletnią kadencję.

Konsultację ortopedyczną można odbyć u dr Marka Krochmalskiego, specjalisty ortopedy i traumatologa. Jest on absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Uczestniczył w wielu kongresach i sympozjach na całym świecie, m.in. I międzynarodowy Kongres Traumatologii Sportowej i Artroskopii Europy Środkowo-Wschodniej czy Kongres KLEOS "Urazy stawu kolanowego, Protezoplastyka stawu kolanowego" w Berlinie.

Konsultację ortopedyczną ofertuje także Centrum Medyczne Szpital św. Rodziny w Łodzi. Obiekt zobowiązał się do wdrożenia i ciągłego doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001:2008, co potwierdza Certyfikat otrzymany w 2011 roku. Ponadto, Szpital św.Rodziny został Laureatem XXII edycji Medalu Europejskiego, który przyznawany jest obiektom spełniającym standardy europejskie, a także został wyróżniony Certyfikatami „Przyjazna Przychodnia” oraz „Dobra Praktyka Rehabilitacyjna”, co świadczy o najwyższym standardzie obsługi pacjentów.

W Łodzi można wybrać się do dr n. med. Rafała Plebańskiego, specjalisty ortopedy traumatologa. Jego doświadczenie poparte jest licznymi certyfikatami, jakie uzyskał uczestnicząc w specjalistycznych kursach, m.in. Szkolenie w Klinice w Stolzalpe (Austria) „Diagnostyka i Leczenie dysplazji Stawów Biodrowych Niemowląt”, kurs „Diagnostyki USG Narządu Ruchu” czy certyfikat Międzynarodowego Towarzystwa Densytomertrii Klinicznej ISCD.

Lek. med Jarosław Woźniak, specjalista ortopeda traumatolog, także konsultuje w Łodzi. Jest on absolwentem Akademii Medyczna w Łodzi oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w NZOZ Centrum Medycznym Szpital Świętej Rodziny, na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w III Szpitalu Miejskim im. Jonshera w Łodzi, a także odbywając praktykę w Medical Magnus Clinic.

Specjaliści ortopedzi przyjmują również w Centrum Medycznym FMC. Ośrodek ten oferuje usługę badania rezonansem magnetycznym, jedynym w Polsce otwartym niskopolowym aparatem O-Scan o mocy 0.32 T, które umożliwia zbadanie stawu kolanowego, skokowego, stopy, łokcia, nadgarstka czy ręki bez konieczności umieszczenia chorego w wysokim polu magnetycznym 1.5 T. Co więcej, obiekt posiada szeroką ofertę zabiegów fizjoterapeutycznych, jak System Biodex do treningu izokinetycznego kończyny górnej, System Kaisser służący do treningu mięśni kolana czy Inteligentna bieżnia Gait Trainer pozwalająca na analizę chodu, korektę długości kroku i dystrybucję obciążania.

Cena konsultacji ortopedycznej za granicą

Kadra w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Kadra w Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Koszt konsultacji ortopedycznej w Norwest Private Hospital w Autralii wynosi 220$ (ok.827 zł), gdy w Warszawie cena takiej wizyty to jedynie 140 zł. Podczas wizyty w Warszawie, warto wybrać się do Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik czy Synagogi im. Małżonków Nożyków, która przetrwała II wojnę światową.

Konsultacja ortopedyczna - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 80 zł do 250 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 110 zł do 271 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 250 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 250 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Białystok od 150 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Konsultacja ortopedyczna cena »

Usługa konsultacja ortopedyczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor: