Konsultacja ortopedyczna Lublin

konsultacja specjalisty ortopedy

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ortopedyczna Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Pomocy u ortopedy szukać można m.in. w przypadku występowania dolegliwości, związanych z przeciążeniami kręgosłupa, uszkodzeniami ścięgien i więzadeł oraz przebytymi złamaniami. Zajmuje się on diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń kości, chorób układu więzadłowo-stawowego oraz wad postawy. W trakcie wizyty konsultacyjnej przeprowadzona może zostać diagnostyka obrazowa danego obszaru (np. RTG, USG). Ortopeda przeprowadza także leczenie operacyjne kości, stawów i więzadeł.

Prywatna wizyta u ortopedy w Lublinie

W swojej ofercie konsultację ortopedyczną ma dr n. med. Tomasz Kleczkowski, ortopeda i traumatolog. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Ukończył wiele kursów z zakresu ortopedii diagnostycznej i leczniczej, w tym kurs udoskonalający technikę operacji artroskopowych stawu kolanowego i barkowego oraz protezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego. Przeprowadza m.in. zabieg ostrzyknięcia ścięgna preparatem PRP, a także zabiegi artroskopowe stawu kolanowego, zabiegi rekonstrukcji więzadła krzyżowego ACL oraz zabiegi rekonstrukcyjne kolana.

W Lublinie pomocy z zakresu ortopedii szukać można również u dr n. med. Jacka Walawskiego, specjalisty ortopedii i traumatologii ruchu, który w swojej ofercie ma konsultacje i leczenie ortopedyczne. Ukończył wiele staży zagranicznych, w tym staż w Klinice Ortopedii Aarhus Kommunehospital w Danii. Doświadczenie zdobywał m.in. w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Lublinie. Jest współzałożycielem Ośrodka Ortopedii Arhros w Nałęczowie. Jest autorem pracy pt. „Skuteczność operacyjnych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Przeprowadza zabiegi ortoskopowe stawu barkowego, stawu kolanowego oraz stawu skokowego. Wykonuje również rekonstrukcję więzadła krzyżowego ACL.

Konsultacja ortopedyczna jest możliwa do przeprowadzenia także u dr n. med. Marka Okońskiego, specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Opatentował m.in. aparat odwodzący do profilaktyki porażennej decentracji stawów biodrowych w mózgowym porażeniu dziecięcym. Jest laureatem Nagrody Zespołowej Ministerstwa Zdrowia za cykl prac na temat badań nad etiopatogenezą i profilaktyką wrodzonej dysplazji stawu biodrowego. Jest współautorem publikacji „Kolano - rola pasma biodrowo-piszczelowego w patogenezie nawykowego zwichnięcia rzepki i kolana koślawego”. Przeprowadza m.in. zabiegi alloplastyki stawów, rekonstrukcji stopy, zespolenia odłamów kostnych oraz przeszczepu ścięgien.

Cena wizyty u specjalisty ortopedii w Lublinie i w Madrycie

Kadra w Cor-Lar-Med Kadra w Cor-Lar-Med

W Lublinie za konsultację u ortopedy zapłacić trzeba około 100 złotych. W Instituto Madrileño de Traumatología w Madrycie jej cena wynosi 150 euro, czyli ponad 600 złotych.Konsultacja ortopedyczna - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 130 zł do 190 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 110 zł do 400 zł
 • Łódź od 80 zł do 271 zł
 • Wrocław od 140 zł do 271 zł
 • Poznań od 100 zł do 271 zł
 • Katowice od 150 zł do 271 zł
 • Białystok od 80 zł do 271 zł
 • Gdynia od 100 zł do 271 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 222 zł do 271 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Rzeszów od 170 zł do 271 zł
Konsultacja ortopedyczna cena »

Usługa konsultacja ortopedyczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów.