Konsultacja ortopedyczna Rzeszów

Synonimy: konsultacja specjalisty ortopedy

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ortopedyczna Rzeszów - informacje

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Im. Świętej Rodziny Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Im. Świętej Rodziny

Podczas wizyty konsultacyjnej, poza wywiadem, lekarz ortopeda przeprowadza niezbędne badania, związane z diagnostyką konsultowanej dolegliwości, stąd bardzo pomocna przydaje się wcześniejsza dokumentacja w postaci zdjęć RTG, USG, MRI i / lub TK, a w przypadku konsultacji pozabiegowej, także karta choroby pacjenta. Na konsultacje ortopedyczne zgłaszają się także osoby rozpoczynające bądź chcące zwiększyć trening w celu oceny napięć i siły mięśni oraz wykonania badań narządu ruchu.

Porady i konsultacje ortopedyczne w Rzeszowie

Konsultacje ortopedyczne z badaniem USG stawów biodrowych noworodków i niemowląt, jak również z diagnostyką ultrasonograficzną narządu ruchu w pozostałym zakresie, to element praktyki prof. dr hab. n. med. Sławomira Sneli, specjalisty II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Szczególnym obszarem jego zainteresowań jest neuroortopedia m.in. z terapią MPD (mózgowe porażenie dziecięce) oraz leczeniem rozszczepu kręgosłupa (spina bifida). Zakres konsultacji obejmuje także korekcje deformacji wrodzonych i nabytych narządu ruchu, repozycje i stabilizacje złamań oraz korekcje następstw urazów.

Następstwa uszkodzeń kolana oraz barku konsultują specjaliści ortopedzi-traumatolodzy Przychodni Specjalistycznej Asklepios, świadcząc kwalifikacje oraz pełną diagnostykę w kierunku leczenia artroskopowego lub plastyki m.in. obrąbka panewki, troczków rzepki w zespołach bólowych czy więzadeł krzyżowych stawu kolanowego, do którego stosują systemy biowchłanialne firmy Stryker oraz Mitek. Placówka w swoich strukturach posiada 3 pracownie MRI od 1,5 do 2,7 Tesli, 2 pracownie tomografii komputerowej, 2 aparaty RTG śródoperacyjne oraz pracownie USG i endoskopii, co umożliwia przeprowadzenie diagnostyki ortopedycznej na miejscu.

Rozpoznaniem i leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego zajmują się konsultanci Specjalistycznego Szpitala im. Świętej Rodziny w Rudnie Małej koło Rzeszowa. Konsultacja ortopedyczna w placówce obejmuje kwalifikacje do zabiegów w oparciu o wywiad, badanie fizykalne i diagnostykę obrazową RTG i TK, a certyfikowany zespół posiada kwalifikacje w zakresie leczenia operacyjnego i wymiany stawu biodrowego z zastosowaniem zaawansowanych technik małoinwazyjnych, takich jak kapoplastyka BHR, BMHR i short-stem. Poradnictwem objęte jest także leczenie operacyjne zespołu cieśni nadgarstka oraz zabiegi korekcyjne osi kończyn, jak np. wadliwe zrosty.

Konsultacja ortopedyczna w Rzeszowie i w Fort Worth (USA) – porównanie cen

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Im. Świętej Rodziny Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Im. Świętej Rodziny

Cena wstępnej konsultacji ortopedycznej w ramach Southwest Orthopedic Associates w Fort Worth wynosi 250 $ (950 zł) i w przypadku podjęcia decyzji o zabiegu, kwota zostaje wliczona w jego cenę. Dla porównania – cena wizyty u ortopedy w Rzeszowie wynosi około 200 zł.

Konsultacja ortopedyczna - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 170 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 240 zł
 • Łódź od 80 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 350 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 130 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Białystok od 100 zł do 140 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ortopedyczna w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska