Konsultacja ortopedyczna Sosnowiec

Synonimy: konsultacja specjalisty ortopedy

Filtruj wyniki
Pacjenci z Sosnowca wybierają także placówki z Mysłowice (10 km od centrum Sosnowca)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Warszawa  ul. Wysockiego 10

Poradnia Chorób Stopy

ocena 4.4 / 5 (18 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Fachowa opieka, miła atmosfera" 
Żory  ul. Bankowa 2

Sport Klinika

ocena 4.7 / 5 (6 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Rzeczowa konsultacja. Określono mi różne warianty postępowania. O zabiegu, który został opisany w trakcie wizyty, zadecydujemy w innym terminie po skończonym leczeniu zachowawczym. Konsultacja w pełni mnie usatysfakcjonowała." 
Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Sosnowca, w miejscowościach: Dąbrowa Górnicza, Bytom, Jaworzno oraz Ruda Śląska.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska