Konsultacja ortopedyczna Warszawa

konsultacja specjalisty ortopedy

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja ortopedyczna Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

Wrodzone oraz nabyte nieprawidłowości w funkcjonowaniu i budowie narządu ruchu, z chorobami i urazami kości, układu więzadłowo-stawowego włącznie, jak również wynikające z nich uszkodzenia mięśni, nerwów i naczyń to podstawowy zakres terapeutyczny, jaki konsultuje ortopeda. W ramach profilaktyki, dziedzina obejmuje wady postawy, ich diagnozę oraz korekcję. Z ortopedią ściśle związana jest traumatologia – specjalizacja zajmująca się leczeniem zachowawczym i operacyjnym urazów narządu ruchu w zakresie tkanek kostnych i miękkich.

Prywatna wizyta ortopedyczna

Nowoczesną ortopedią, a w szczególności ortopedią sportową zajmuje się Klinika Ortopedyczna Omed, gdzie w celu doboru najlepszej metody leczenia, każdy przypadek konsultowany jest kompleksowo z zespołem ortopedów, a ponadto ze specjalistą reumatologii, neurochirurgii czy diagnostyki obrazowej. Urazy sportowe, wady stóp oraz bóle pleców i narządu ruchu skonsultujemy m.in. z ortopedą, specjalistą chirurgii artroskopowej stawów i rekonstrukcji więzadeł – lek. med. Dariuszem Grelą. Oferta Kliniki skierowana jest do dzieci i osób dorosłych.

W Centrum Chirurgii Specjalistycznej Ortopedika, konsultacje ortopedyczne świadczy m.in. dr n. med. Andrzej Mioduszewski, a ponadto dr n. med. Bartłomiej Kordasiewicz, u którego skonsultujemy wszystkie dolegliwości związane z barkiem. Zespół specjalistów wspiera personel pielęgniarski i rehabilitacyjny, a placówka, która specjalizuje się w leczeniu schorzeń ortopedycznych i urazów sportowych, posiada w swoich strukturach m.in. pracownią diagnostyczną, blok operacyjny oraz trzy ośrodki rehabilitacyjne. Centrum działa od 2009 r.

Konsultacje ortopedyczne w Centrum Medycznym Enel-Med są prowadzone w zakresie ortopedii i traumatologii dorosłych oraz dzieci (badanie noworodków, wady wrodzone i nabyte), spondyloortopedii oraz chirurgii ręki i chorób infekcyjnych układu kostno-stawowego. Ich zakres dotyczy także endoprotezoplastyk. Oprócz konsultacji związanych z leczeniem zachowawczym, istnieje również możliwość przeprowadzenia leczenia operacyjnego w szpitalu Enel-Med Zacisze. Świadczenia zakresie ortopedii dorosłych realizowane są komercyjnie i w ramach umowy z NFZ.

Schorzenia stawów, mięśni i naczyń układu więzadłowo-stawowego zarówno u dzieci, nastolatków, jak i u dorosłych, leczą specjaliści Centrum Terapeutycznego Medikar, a pacjenci objęci opieką rehabilitacyjną korzystają z terapii po uprzedniej konsultacji, podczas której ustalany jest indywidualny i kompleksowy program leczenia. Ośrodek świadczy ponadto konsultacje ortopedyczne przed i pooperacyjne w zakresie chorób stóp we współpracy z Kliniką HalluxMed w Przeźmierowie k. Poznania. Przeprowadza je specjalista ortopedii i traumatologii, lek. med. Zbigniew Jackowiak. 

Leczeniem zachowawczym i operacyjnym wad wrodzonych i urazów narządu ruchu u dzieci i młodzieży zajmuje się dr n. med. Bartłomiej Grabowski, specjalista ortopedii i traumatologii, ortopeda i chirurg dziecięcy, u którego skonsultujemy m.in. dysplazję stawów biodrowych czy chorobę Perthesa. Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia, z jakim jest związany, świadczy ponadto bezpłatne konsultacje  fizjoterapeutyczne z kierownikiem placówki – Bartoszem Pecarz, w celu doboru odpowiedniego specjalisty w zależności od schorzenia.

Urazy stawu kolanowego i ramiennego, leczenie patologii ścięgna Achillesa ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów rekonstrukcyjnych to podstawowy zakres specjalizacji lek. med. Roberta Śmigielskiego, ortopedy-traumatologa i Ordynatora Oddziału Carolina Medical Center. Specjalistyczne konsultacje z ustaleniem optymalnego sposobu leczenia świadczy w ramach zespołu lekarzy innych dziedzin, m. in. neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, neurologii oraz podologii. Klinika, oprócz ortopedii, specjalizuje się w chirurgii i medycynie sportowej.

Ile kosztuje konsultacja ortopedyczna w Warszawie i w Wiedniu?

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Medicum Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Medicum

U Ordynatora w Szpitalu Świętego Serca (Herz-Jesu Krankenhaus), dr Gerharda Mayra, specjalisty ortopedii i chirurgii ortopedycznej, za pierwszą konsultację zapłacimy 120 €. Każda następna lub dodatkowa, w zależności od rodzaju leczenia, kosztuje od 30-90 €.

 

Konsultacja ortopedyczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 110 zł do 271 zł
 • Łódź od 80 zł do 250 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 250 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 250 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Białystok od 150 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Konsultacja ortopedyczna cena »

Usługa konsultacja ortopedyczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: