Konsultacja pediatryczna Julianów i okolice

Synonimy: konsultacja u lekarza pediatry

Bezpośrednio Julianów nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja pediatryczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 15 innych klinik z okolicy Julianów. Konsultacja pediatryczna można przeprowadzić m.in. w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie (31 km od Julianów) w cenie 120 zł lub w Optimum Klinika Głowy i Szyi w Warszawie (31 km od Julianów) gdzie cena za konsultacja pediatryczna wynosi 170 zł. W wymienionej placówce konsultacja pediatryczna wykonuje reumatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja pediatryczna Julianów?

Usługa konsultacja pediatryczna Julianów jest najczęściej wykonywana przez pediatry.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska