Konsultacja profesorska w zakresie chirurgii plastycznej

konsultacja z profesorem chirurgii plastycznej, konsultacja prof. chirurga plastycznego, profesor chirurg plastyczny wizyta prywatna więcej »

Konsultacja profesorska w zakresie chirurgii plastycznej - informacje

Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

W trakcie prywatnej konsultacji z profesorem z zakresu chirurgii plastycznej zostanie dokładnie omówiony problem estetyczny ciała, z jakim przychodzi pacjent, oraz zaplanowana operacja i leczenie. Profesor chirurgii plastycznej konsultacje specjalistyczne oferuje także po zabiegach operacyjnych plastycznych oraz rekonstrukcyjnych.

Konsultacja z profesorem chirurgii plastycznej w Polsce

Na specjalistyczną konsultację z zakresu chirurgii plastycznej można udać się do, przyjmującego pacjentów na terenie Warszawy, prof. dr. hab. n. med. Edwarda Towpika, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia w 1978 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1983 roku), który doświadczenie z zakresu tej drugiej dziedziny zdobywał na zagranicznych stażach, m.in. w Canniesburn Hospital w Glasgow (Szkocja) czy w Radcliffe Infirmary w Oxfordzie (Anglia). Mogą do niego przyjść na poradę m.in. pacjentki, chcące poddać się nowoczesnej chirurgii odtwórczej piersi, oraz pacjenci, zdecydowani na alloprzeszczepy skóry z immunosupresją cyklosporyną  (po rozległych oparzeniach skóry).

Konsultacja profesorska w zakresie chirurgii plastycznej oferowana jest także przez prof. dr. hab. n. med. Piotra Wójcickiego, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia w 1984 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1989 roku), który przyjmuje pacjentów w Polanicy-Zdroju. Bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej, zdobyte m.in. za granicą (w Hospital General Manuel Gea Gonzalez w Mexico City - Meksyk oraz w Universitatsklinik Fur Plastische und Wiederherstellundschirurgie w Insbruku - Austria), wykorzystuje podczas konsultacji z pacjentami oraz w trakcie zabiegów. Odbywa konsultacje z pacjentami nie tylko z zakresu chirurgii plastycznej (odsysanie tłuszczu, korekcja brzucha, operacje piersi oraz operacje korekcyjne twarzy), ale także rekonstrukcyjnej i wad wrodzonych.

Kolejnym profesorem, który przyjmuje swoich pacjentów na wizytę prywatną w zakresie chirurgii plastycznej jest prof. dr hab. n. med. Julia Kruk-Jeromin, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1973 roku), chirurg szczękowy (specjalizacja II stopnia w 1974) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 1976 roku), przyjmująca w Łodzi. W czasie konsultacji wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, zdobyte w  Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (lata 1983-2010). Pomaga poprawić wygląd swoich pacjentów z zakresu operacji plastycznych i rekonstrukcyjnych tkanek twarzy i ciała, zarówno ze względów estetycznych jak i po urazach i deformacjach.

Jaka jest cena prywatnej konsultacji medycznej profesorskiej z zakresu chirurgii plastycznej w Polsce, a jaka we Francji?

Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

150 zł trzeba zapłacić za konsultację z polskim profesorem chirurgii plastycznej, natomiast we Francji jest to kwota 50 euro (210 zł) w paryskiej Clinique des Champs Elysées.

Konsultacja profesorska w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 200 zł
 • Wrocław od 200 zł do 202 zł
 • Poznań od 202 zł
 • Gdańsk od 202 zł
 • Rzeszów od 202 zł
 • Gdynia od 202 zł
 • Białystok od 202 zł
 • Katowice od 202 zł
 • Łódź od 202 zł
 • Bolesławiec od 200 zł
 • Pruszcz Gdański od 202 zł
Konsultacja profesorska w zakresie chirurgii plastycznej cena »

Usługa konsultacja profesorska w zakresie chirurgii plastycznej jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.