Konsultacja proktologiczna Białystok

konsultacja z lekarzem proktologiem

Konsultacja proktologiczna Białystok - informacje

Sala do badań USG w Humana Medica Omeda Sala do badań USG w Humana Medica Omeda

Do specjalisty z zakresu proktologii zgłaszają się osoby zmagające się m.in. z żylakami odbytu, zapaleniem odbytu oraz nowotworami odbytu i odbytnicy. Wśród wskazań do wizyty u lekarza proktologa wymienia się także nietrzymanie stolca, bóle odbytnicy oraz krwawienia z dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W trakcie konsultacji lekarz diagnozuje problem i decyduje o ewentualnym wdrożeniu leczenia. Wizyta u proktologa często łączona jest z rektoskopią, czyli badaniem endoskopowym końcowego odcinka jelita grubego, które pozwala na ocenę stanu błony śluzowej badanego odcinka jelita grubego.

Wizyta prywatna u specjalisty z zakresu proktologii w Białymstoku – gdzie można się na nią udać

Porad z zakresu leczenia schorzeń odbytu i odbytnicy udziela lek. med. Andrzej Kupisz, specjalista chirurg ogólny. Doświadczenie zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, brał także udział w wielu sympozjach, szkoleniach i warsztatach specjalistycznych z zakresu proktologii, w tym w 6 Sympozjum Polskiego Klubu Koloproktologii. Swoim pacjentom oferuje kompletną diagnostykę i leczenie chorób odbytu i odbytnicy: udać się można do niego m.in. na leczenie szczelin odbytu, hemoroidów, polipów i torbieli włosowej.

W Białymstoku konsultacja proktologiczna jest możliwa do przeprowadzenia także w Centrum Medycznym Humana Medica Omeda. W placówce leczone są m.in. żylaki odbytu, szczeliny  polipy, a także kłykciny kończyste, torbiele włosowe oraz ropnie i przetoki okołoodbytniczne. W placówce, w celu wykluczenia choroby nowotworowej, wykonuje się rektoskopię lub kolonoskopię. W leczeniu chorób odbytu i odbytnicy w Centrum wykorzystuje się gumkowanie, zamrażanie, laser oraz nóż ultradźwiękowy. W przypadku hemoroidów w ośrodku stosuje się technikę Liga Sure oraz metodę Hemoron. W ośrodku szczególny nacisk kładziony jest na leczenie zachowawcze oraz techniki małoinwazyjne (w razie braku pożądanych rezultatów proponowane jest pacjentom leczenie chirurgiczne). Zabiegi wykonywane są w warunkach ambulatoryjnych lub szpitalnych (pobyt jednodniowy lub dwudniowy).

Na prywatną wizytę proktologiczną udać się można również do lek. med. Macieja Kleniewskiego, specjalisty chirurgii ogólnej, który ukończył warsztaty proktologiczne w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Klubu Koloproktologii. Szukać u niego pomocy mogą osoby, zmagające się z żylakami i szczelinami odbytu oraz przetokami okołoodbtyniczymi, dr Kleniewski leczy również kłykciny kończyste, torbiele włosowe oraz polipy.

Cena konsultacji proktologicznej w Białymstoku i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda

W Białymstoku za poradę specjalisty proktologa zapłacić trzeba około 150 złotych, a w Tooting Medical Centre w Londynie kosztuje ona 70 funtów brytyjskich, czyli ponad 400 złotych.

Konsultacja proktologiczna - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 160 zł
 • Warszawa od 120 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 240 zł
 • Wrocław od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 160 zł
 • Łódź od 120 zł do 160 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 120 zł do 200 zł
 • Toruń od 180 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Radom od 110 zł do 150 zł
 • Poznań od 150 zł do 200 zł
Konsultacja proktologiczna cena »

Usługa konsultacja proktologiczna w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Autor: