Konsultacja proktologiczna Kraków

konsultacja z lekarzem proktologiem

Konsultacja proktologiczna Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Z konsultacji proktologicznej należy skorzystać, aby wykluczyć choroby końcowego odcinka przewodu pokarmowego. W skład wizyty wchodzi rozpoznanie, leczenie oraz profilaktyka chorób odbytnicy, kanału odbytu oraz odbytu. Najczęstszymi schorzeniami proktologicznymi są bóle odbytnicy, żylaki odbytu i odbytnicy, a także hemoroidy. Częste jest również nietrzymanie stolca i gazów, zapalenie odbytu, a także choroby nowotworowe dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Przygotowanie do konsultacji proktologicznej wymaga zastosowania doodbytniczo czopków glicerynowych na dwie godziny przed wizytą. W razie wykrycia nieprawidłowości zwłaszcza przy krwawieniu z odbytu, pojawieniu się wydzieliny lub wyczuciu guza lekarz proktolog może zlecić wykonanie rektoskopii proktologicznej.

Kto przeprowadza konsultacje proktologiczne w Krakowie

Konsultacja proktologiczna jest dostępna u dr n. med. Wojciecha Kawiorskiego, specjalisty II stopnia chirurgii ogólnej, gastroenterologicznej i onkologicznej. Dr Kawiorski jest również chirurgiem proktologiem, specjalizującym się w leczeniu chorób jelita grubego oraz hemoroidów. Oprócz konsultacji proktologicznej przeprowadza również badania manometryczne kompleksu zwieraczy odbytu, kwalifikacje zabiegowe do leczenia operacyjnego żylaków odbytu oraz badanie retroskopowe odbytnicy.

Na prywatną wizytę proktologiczną można umówić się również do dr n. med. Artura Jurczyszyna, specjalisty chorób wewnętrznych II stopnia i specjalisty hematologa. W 1996 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbył staże zagraniczne w Londynie w Hammersmith Hospital Imperial College School of Medical oraz Department of Medical Oncology St. Bartholomew`s Hospital, a także we Francji w Universite de Bordeaux II. Dr Jurczyszyn zajmuje się diagnostyką i terapią choroby hemoroidalnej przy pomocy metody Hemoron.

Z chorobami proktologicznymi można udać się również do dr n. med. Lesława Gończowskiego, specjalisty II stopnia chirurgii ogólnej i specjalisty proktologa. W 1975 roku uzyskał dyplom lekarza medycyny oraz rozpoczął pracę w III Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie. W 1978 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, a w 1984 roku II stopień specjalizacji w chirurgii ogólnej. Ukończył kurs na przeprowadzanie zabiegów metodą Hemoron i posiada uprawnienia na wykonywanie zabiegów instrumentalnego leczenia żylaków odbytu.

Konsultacja proktologiczna - ceny w Polsce i Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Cena prywatnej wizyty proktologicznej w londyńskim Tooting Medical Centre wynosi 70 £, co daje kwotę 420 zł za jedną wizytę. W Krakowie cena pojedynczej konsultacji zaczyna się już od 50 zł.

Konsultacja proktologiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Warszawa od 140 zł do 250 zł
 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Łódź od 120 zł do 300 zł
 • Poznań od 150 zł do 240 zł
 • Częstochowa od 130 zł do 200 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 240 zł
 • Szczecin od 170 zł do 200 zł
 • Toruń od 180 zł do 300 zł
 • Katowice od 200 zł do 240 zł
 • Białystok od 180 zł do 240 zł
Konsultacja proktologiczna cena »

Usługa konsultacja proktologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja proktologiczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.