Konsultacja proktologiczna Kraków

Synonimy: konsultacja z lekarzem proktologiem

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja proktologiczna w Krakowie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja proktologiczna Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Z konsultacji proktologicznej należy skorzystać, aby wykluczyć choroby końcowego odcinka przewodu pokarmowego. W skład wizyty wchodzi rozpoznanie, leczenie oraz profilaktyka chorób odbytnicy, kanału odbytu oraz odbytu. Najczęstszymi schorzeniami proktologicznymi są bóle odbytnicy, żylaki odbytu i odbytnicy, a także hemoroidy. Częste jest również nietrzymanie stolca i gazów, zapalenie odbytu, a także choroby nowotworowe dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Przygotowanie do konsultacji proktologicznej wymaga zastosowania doodbytniczo czopków glicerynowych na dwie godziny przed wizytą. W razie wykrycia nieprawidłowości zwłaszcza przy krwawieniu z odbytu, pojawieniu się wydzieliny lub wyczuciu guza lekarz proktolog może zlecić wykonanie rektoskopii proktologicznej.

Kto przeprowadza konsultacje proktologiczne w Krakowie

Konsultacja proktologiczna jest dostępna u dr n. med. Wojciecha Kawiorskiego, specjalisty II stopnia chirurgii ogólnej, gastroenterologicznej i onkologicznej. Dr Kawiorski jest również chirurgiem proktologiem, specjalizującym się w leczeniu chorób jelita grubego oraz hemoroidów. Oprócz konsultacji proktologicznej przeprowadza również badania manometryczne kompleksu zwieraczy odbytu, kwalifikacje zabiegowe do leczenia operacyjnego żylaków odbytu oraz badanie retroskopowe odbytnicy.

Na prywatną wizytę proktologiczną można umówić się również do dr n. med. Artura Jurczyszyna, specjalisty chorób wewnętrznych II stopnia i specjalisty hematologa. W 1996 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbył staże zagraniczne w Londynie w Hammersmith Hospital Imperial College School of Medical oraz Department of Medical Oncology St. Bartholomew`s Hospital, a także we Francji w Universite de Bordeaux II. Dr Jurczyszyn zajmuje się diagnostyką i terapią choroby hemoroidalnej przy pomocy metody Hemoron.

Z chorobami proktologicznymi można udać się również do dr n. med. Lesława Gończowskiego, specjalisty II stopnia chirurgii ogólnej i specjalisty proktologa. W 1975 roku uzyskał dyplom lekarza medycyny oraz rozpoczął pracę w III Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie. W 1978 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, a w 1984 roku II stopień specjalizacji w chirurgii ogólnej. Ukończył kurs na przeprowadzanie zabiegów metodą Hemoron i posiada uprawnienia na wykonywanie zabiegów instrumentalnego leczenia żylaków odbytu.

Konsultacja proktologiczna - ceny w Polsce i Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Gabinet zabiegowy w Bona Dea

Cena prywatnej wizyty proktologicznej w londyńskim Tooting Medical Centre wynosi 70 £, co daje kwotę 420 zł za jedną wizytę. W Krakowie cena pojedynczej konsultacji zaczyna się już od 50 zł.

Konsultacja proktologiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Warszawa od 120 zł do 250 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Wrocław od 150 zł
 • Częstochowa od 130 zł do 180 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Poznań od 200 zł
 • Bydgoszcz od 160 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 150 zł
 • Toruń od 180 zł do 300 zł
 • Radom od 110 zł do 150 zł
 • Szczecin od 120 zł do 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja proktologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska