Konsultacja proktologiczna Łódź

konsultacja z lekarzem proktologiem

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja proktologiczna Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Med-Gastr Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Med-Gastr

W czasie wizyty konsultacyjnej lekarz proktolog przeprowadza wywiad proktologiczny z pacjentem, wykonuje konieczną diagnostykę i badania oraz zleci - w razie potrzeby - niezbędny zabieg proktologiczny. Do proktologa mogą udać się pacjenci ze schorzeniami odbytnicy, odbytu i kanału odbytu. Lekarz taki zajmie się leczeniem ropni, przetok i szczelin odbytu. Stosuje kompleksowe leczenie i profilaktykę raka jelita grubego, zajmie się także krwawieniami z odbytu, nietrzymaniem stolca i gazów a także wyleczy hemoroidy.

Konsultacje proktologiczne w Łodzi

Na konsultację z zakresu proktologii można udać się do przychodni Neomedical, mieszczącej się w Łodzi. Pracujący tutaj lekarze w trakcie wizyty przeprowadzają podstawowe badania proktologiczne, czyli badanie per rectum odbytu, a także badanie wziernikowe endoskopowe za pomocą rektoskopu odbytu i odbytnicy. Do poradni proktologicznej, mieszczącej się w Neomedical, może udać się pacjent także na zabieg zakładania podwiązek gumowych (leczący hemoroidy), na zabiegi leczenia hemoroidów metodą Barrona oraz na zabiegi krioterapii i elektrokoagulacji, leczące schorzenia odbytu, jak rownież na badania bakteriologiczne i histopatologiczne wycinków z odbytu.

Konsultacja proktologiczna oferowana jest także przez dr. n. med. Andrzeja Syguta, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 1985 i II stopnia od 1989 roku), który przyjmuje swoich pacjentów w swoim gabinecie w Łodzi. Doświadczenie z zakresu proktologii, które wykorzystuje podczas konsultacji, zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (lata 2001-2014) oraz na kursach, czego przykładem może być pobyt szkoleniowy w zakresie chirurgii kolorektalnej w Colorectal Surgery Ward, St.Mark’s Hospital & Academic Institute (Londyn, Wielka Brytania). Lekarz ten od 1997 roku należy do Polskiego Klubu Koloproktologii, a od 2002 roku jest członkiem European Society of Coloproctology.

Specjalistyczną wizytę konsultacyjną z zakresu proktologii na terenie Łodzi proponuje także dr n. med. Justyna Cielecka, chirurg ogólny (od 2009 roku), specjalizująca się w proktologii. Posiada ona doświadczenie z zakresu proktologii, zdobyte podczas pracy na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala MSW w Łodzi oraz w poradniach proktologicznych łódzkich centrów medycznych. Podczas wizyty przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób proktologicznych, w tym żylaków odbytu, szczeliny odbytu, a także kieruje na zabiegi proktologiczne, przeprowadza rektoskopię oraz usuwa zmiany okolicy odbytu. 

Cena konsultacji proktologicznej w Łodzi oraz w Londynie

Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki

Za konsultację z łódzkim specjalistą proktologii trzeba zapłacić 120 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 80 funtów (448 zł) u proktologa, przyjmującego w Tooting Medical Centre w Londynie.

Konsultacja proktologiczna - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 120 zł do 300 zł
 • Warszawa od 140 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Poznań od 150 zł do 240 zł
 • Częstochowa od 130 zł do 200 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Toruń od 180 zł do 300 zł
 • Szczecin od 170 zł do 200 zł
 • Katowice od 200 zł do 240 zł
 • Białystok od 180 zł do 240 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 240 zł
Konsultacja proktologiczna cena »

Usługa konsultacja proktologiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja proktologiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.