Konsultacja proktologiczna Szczecin

Synonimy: konsultacja z lekarzem proktologiem

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja proktologiczna w Szczecinie?

Konsultacja proktologiczna Szczecin - informacje

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Osoby cierpiące z powodów dolegliwości dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz odbytu powinny udać się na konsultację proktologiczną. Lekarz proktolog podczas wizyty przeprowadzi dokładny wywiad oraz podejmie niezbędne procedury diagnostyczne, takie jak badania laboratoryjne, USG oraz rektoskopię. Po dokładnym rozpoznaniu specjalista podejmuje decyzję o dalszym leczeniu bądź kieruje pacjenta na zabieg chirurgiczny. Przed wizytą u proktologa pacjent powinien się przygotować i zastosować lewatywę w celu oczyszczenia jelita. Konsultacja proktologiczna pomaga wykryć takie schorzenia jak nowotwór i żylaki odbytu i odbytnicy, wrzodziejące zapalenie odbytu bądź krwiaki okołoodbytnicze. Diagnostyka proktologiczna nie jest bolesna, jednak może powodować dyskomfort. Średni czas trwania wizyty konsultacyjnej to ok 20-30 min.

Konsultacja proktologiczna w Szczecinie

Przy ul. Felczaka znajduje się klinika Hahs, w której można odbyć nie tylko konsultację proktologiczną ale także dalsze leczenie chorób dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W ofercie placówki znajduje się bezbolesne leczenie hemoroidów metodą Hemoron, polegającą na zmniejszeniu ukrwienia guzka, a co za tym idzie jego samoistnego odpadnięcia. W placówce można także zdiagnozować inne schorzenia jelita grubego i odbytu, takie jak nowotwory bądź nietrzymanie stolca.

Przy ul. Z. Nałkowskiej w swojej prywatnej praktyce przyjmuje dr n. med. Jerzy Lubikowski, chirurg-proktolog. Zakres usług specjalisty obejmuje zarówno konsultację proktologiczną, jak i diagnostykę oraz leczenie, a także zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia, takie jak np. usuwanie hemoroidów metodami Barrona i Fergusona. W skład konsultacji w gabinecie doktora Lubikowskiego wchodzą zabiegi laparoskopowe oraz operacje guzów i nowotworów jelita grubego. Swoje doświadczenie z zakresu proktologii zdobywał w ośrodkach w Groningen, Leiden i Rotterdamie.

W klinice Asklepios w ramach konsultacji proktologicznej specjaliści wykonują m.in. rektoskopię oraz inne badania diagnostyczne np. USG Doppler. W placówce można wyleczyć przewlekłe zaparcia, wypadanie odbytu i odbytnicy oraz nowotwory dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Prócz tego w ofercie znajduje się leczenie przetoki i szczeliny odbytu metodami małoinwazyjnymi i operacyjnymi oraz przeprowadzą kolonoskopię i manometrię analną.

Cena wizyty u proktologa w Szczecinie

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Cena konsultacji proktologicznej w szczecińskich klinikach to ok. 100 zł. Cena zmienia się w zależności od przeprowadzonej diagnostyki bądź zastosowanych zabiegów ambulatoryjnych. W zagranicznych klinikach za podobną usługę trzeba zapłacić zdecydowanie więcej. W tunezyjskiej Polyclinique L'Excellence cena konsultacji proktologicznej wynosi 250 euro (ok. 1 094 zł), a w Niemieckim HELIOS Hospital Berlin-Zehlendorf aż 382 euro (ok. 1 672 zł).

Konsultacja proktologiczna - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 120 zł do 200 zł
 • Warszawa od 120 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Wrocław od 150 zł
 • Częstochowa od 130 zł do 180 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Poznań od 200 zł
 • Bydgoszcz od 160 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 150 zł
 • Toruń od 180 zł do 300 zł
 • Radom od 110 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja proktologiczna w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska