Konsultacja proktologiczna Warszawa

konsultacja z lekarzem proktologiem

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja proktologiczna Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Nasmed Sala operacyjna w Nasmed

Specjalistyczna konsultacja proktologiczna jest niezwykle ważna w przypadku oceny i przeprowadzenia dokładnego badania proktologicznego w celu zdiagnozowania schorzenia i zastosowania odpowiedniego leczenia. Pacjenci mogą udać się na taką wizytę do warszawskich proktologów, których w stolicy nie brakuje.

Skonsultować się z proktologiem

Na specjalistyczną konsultację proktologiczną można udać się do Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego do Poradni Proktologicznej. Tutaj pacjentowi zostanie udzielona pomoc z zakresu diagnostyki chorób jelita grubego i odbytu - badania endoskopowe, USG przezodbytnicze, USG jamy brzusznej a także tomografia komputerowa. Ponadto oferowane jest leczenie zachowawcze oraz kwalifikacja do operacji z powodu chorób proktologicznych. Do kadry lekarskiej należy tutaj m.in. dr n. med. Aneta Obcowska, specjalista chirurgii ogólnej od 2013 roku, która w swojej praktyce lekarskiej zajmuje się głównie leczeniem schorzeń proktologicznych tj. hemoroidy, szczelina odbytu, polipy odbytu i wiele innych.

Szpital Solec posiada Poradnię Proktologiczną, w której można zasięgnąć porady specjalisty na wizycie proktologicznej. W czasie konsultacji lekarz zaplanuje i podejmie leczenie chorób jelita grubego i odbytnicy a także w razie konieczności skieruje na zabiegi na Oddział Chirurgii Ogólnej z Poodziałem Proktologii. W szpitalu tym leczone są choroby proktologiczne tj. hemoroidy, przetoki odbytu, guzy złośliwe i łagodne. Wśród kadry medycznej można wymienić dr. n. med. Marcina Tchórzewskiego, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 1997 i II stopnia od 2001 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1999 roku. W praktyce lekarskiej specjalizuje się w m.in. w leczeniu i zabiegach z zakresu proktologii.

Do proktologa na wizytę konsultacyjną można także przyjść do MD Clinic, gdzie zostanie pacjentowi udzielona pomoc w przypadku schorzeń jelita grubego i odbytnicy, tj. nowotwory, przewlekłe zaparcia, choroba Crohn’a czy żylaki odbytu. Pacjentów przyjmuje na konsultacje i leczenie dr n. med. Przemysław Ciesielski, chirurg ogólny od 2008 roku i proktolog, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2011 roku. Pracuje w Poradni Proktologicznej Szpitala w Wołominie i dokształca się na szkoleniach polskich i zagranicznych z zakresu m.in. chirurgii kolorektalnej.

Centrum Medyczne Enel-med ze świadczeń medycznych z różnych dziedzin medycyny oferuje usługi proktologiczne. Można tutaj udać się nie tylko na konsultację, poradę i badania proktologiczne, ale także na zabiegi operacyjne z zakresu leczenia hemoroidów, szczeliny odbytu czy ropni okołoodbytniczych. Jednym ze specjalistów w tej dziedzinie jest dr Dariusz Król, chirurg ogólny (I stopnia od 1998 roku), chirurg onkologiczny (II stopnia od 2001 roku), zajmujący się w swojej praktyce lekarskiej również proktologią. Swoje doświadczenie zdobywał w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny.

SKJ Centrum Medyczne z poradni specjalistycznych oferuje m.in. Poradnię Proktologiczną, w której można zasięgnąć porady specjalisty na konsultacjach medycznych. Pacjent uzyska tutaj pełnozakresową profilaktykę, diagnostykę a także leczenie bezoperacyjne chorób odbytu, odbytnicy i kanału odbytu o podłożu zapalnym bądź nowotworowym. Lekarzem zajmującym się tutaj pacjentami jest dr n. med. Krzysztof Szala, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1985 i II stopnia od 1989 roku) oraz chirurgii onkologicznej (od 2010 roku).  Doświadczenie w swoich dziedzinach oraz z zakresu proktologii zdobywał w polskich i zagranicznych szpitalach, np. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie czy w Niemczech i Kuwejcie.

Z lekarzem, zajmującym się schorzeniami jelita grubego i odbytu, można także spotkać się w Centrum Medycznym Verita Med. W trakcie konsultacji lekarz udzieli tutaj stosownych porad, wykona odpowiednią profilaktykę, postawi diagnozę oraz podejmie leczenie zachowawcze lub skieruje na leczenie zabiegowe. Lekarzem tym jest dr n. med. Włodzimierz Jóźwiak, chirurg ogólny (I stopnia od 1981 i II stopnia od 1987 roku), który zabiegami z zakresu proktologii zajmuje się w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej im. Św. Anny. Posiada bogate doświadczenie w zabiegach leczenia guzków krwawniczych metodą Longo (dokonał pierwszej w Polsce operacji tego typu razem z dr. hab.n.med. Wiesławem Strygą).

Cena konsultacji proktologicznej w Warszawie i za granicą

Sala operacyjna w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Sala operacyjna w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

U warszawskich proktologów za konsultację specjalistyczną trzeba zapłacić od 100 zł, u londyńskich natomiast za taką samą usługę £70 - przykładowo w Tooting Medical Centre.

Konsultacja proktologiczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 120 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 240 zł
 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Częstochowa od 130 zł do 180 zł
 • Łódź od 120 zł do 300 zł
 • Szczecin od 120 zł do 200 zł
 • Lublin od 100 zł do 120 zł
 • Toruń od 180 zł do 300 zł
 • Poznań od 150 zł do 200 zł
 • Radom od 110 zł do 150 zł
 • Lubin od 155 zł
Konsultacja proktologiczna cena »

Usługa konsultacja proktologiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja proktologiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: