Konsultacja radiologiczna Kłodzko i okolice

Synonimy: konsultacja z radiologiem, konsultacja badań TK, MR, RTG więcej »

Bezpośrednio Kłodzko nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja radiologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Kłodzko. Konsultacja radiologiczna można przeprowadzić m.in. w Specjalistyczne Centrum Medyczne Diagnosis Dzierżoniów (33 km od Kłodzko) w cenie 120 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska