Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny - informacje

Gabinet zabiegowy w Implant-Art Gabinet zabiegowy w Implant-Art

W czasie konsultacji dentystycznej z zakresu higieny i profilaktyki przeprowadzony zostaje przegląd stomatologiczny oraz ustalany jest indywidualny plan higieny jamy ustnej. W trakcie jej trwania wykonany może zostać także instruktaż zabiegów higienizacyjnych zleconych przez specjalistę z zakresu stomatologii. Stosowanie się do zaleceń obejmujących, profilaktykę i higienę jamy ustnej, umożliwia osiągnięcie efektu zdrowego uśmiechu i zapobiega powstawaniu próchnicy i innych chorób, oraz pozwala na ich wczesne wykrycie. Oferta zabiegów z tego zakresu obejmuje najczęściej skaling ultradźwiękowy, piaskowanie zębów w celu usunięcia osadów i oczyszczenia przestrzeni międzyzębowych, polishing zębów (wygładzanie zębów przy użyciu szczoteczek i gumek z pasta polerska), fluoryzację zębów oraz ich lakowanie.

Konsultacja u stomatologa w obszarze profilaktyki i higieny jamy ustnej w Polsce

W Szczecinie konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny możliwa jest do przeprowadzania u dr n. med. Joanny Ziółkowskiej, specjalistki stomatologii ogólnej. Od 1997 roku prowadzi własną praktykę lekarską. Świadczy usługi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i stomatologii estetycznej, a także protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. W obszarze profilaktyki stomatologicznej oferuje badania higieny jamy ustnej, usuwanie osadu i kamienia nazębnego, fluoryzacje oraz szyny zgryzowe. W tym zakresie prowadzi także naukę szczotkowania zębów, doboru odpowiednich szczoteczek, płynów, nitek oraz past do higieny jamy ustnej.

Na konsultację stomatologiczną z obszaru profilaktyki i odpowiedniej higieny jamy ustnej w stolicy udać się można do Kliniki Stomatologicznej Smile Makers. W placówce usługi stomatologiczne świadczone są od 2000 roku. Z obszaru profilaktyki i higieny jamy ustnej w placówce wykonywane są zabiegi usunięcia kamienia i osadu (ultradźwięki, piaskowanie i fluoryzacja), zdjęcia kamienia i osadu z procedurą piaskowania poddziąsłowego, fluoryzacji oraz lakowania zębów. Oferta kliniki obejmuje również usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki, ortodoncji oraz periodontologii.

W swojej ofercie w Jaśle porady dotyczące profilaktyki i higieny jamy ustnej ma lek. stom. Wiktor Szybist, stomatolog ogólny. Jest absolwentem Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się stomatologii zachowawczej i endodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologów. Przeprowadza m.in. zabiegi piaskowania, fluoryzacji oraz lakowania zębów. Jego oferta obejmuje także usługi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji.

Cena wizyty prywatnej u specjalisty z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej w Polsce i za granicą

Kadra w Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Kadra w Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń

W Polsce za konsultację u stomatologa w obszarze działań profilaktycznych i higieny jamy ustnej zapłacić trzeba około 50 złotych. W Clínicas Propdental w Barcelonie cena takiej usługi wynosi 100 euro, czyli około 420 złotych.


Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny - ceny w różnych miastach

  • Łódź od 30 zł do 40 zł
  • Warszawa od 50 zł
  • Katowice od 220 zł
  • Gdynia od 50 zł do 100 zł
  • Poznań od 200 zł
  • Gdańsk od 30 zł do 60 zł
  • Toruń od 50 zł
  • Lublin od 100 zł
Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny cena »

Usługa konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.