Filtruj wyniki
Lubońul. Żabikowska 45 lok. 3

Medicadent & Żyrafa Zębala

ocena 5.0 / 5 (6 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Jest to jedyny gabinet stomatologiczny jaki znam w ten sposób przygotowany do oswajania dzieci z wizytami "u doktora od ząbków". Kącik zabaw, niezastąpiony fotel - dinozaur, wyposażony w ekran, na którym uwagę dzieci przyciągają lubiane postacie z kreskówek oraz drobne upominki - nagrody, dla "Dzielnych pacjentów" po każdej wizycie, sprawiają iż mój 3 letni synek nie może doczekać się "kiedy pojedziemy do Dinusia"- jak nazywa gabinet Żyrafy Zębali." 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usługa konsultacja stomatologiczna w Luboniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska