Konsultacja stomatologiczna Rzeszów - informacje

Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia

O piękny uśmiech trzeba dbać, niestety sama higiena jamy ustnej nie wystarczy. Konieczne są wizyty u stomatologa który dba o to, by zęby były zdrowe. Dodatkowo w gabinecie stomatologicznym istnieje możliwość profesjonalnego wybielenia zębów, wstawienia implantów lub wyleczenia chorób dziąseł.

Potrzebujesz dobrego stomatologa w Rzeszowie?

W Klinice Stomatologicznej ArsDent, która mieści się przy ul. Zagłoby, można skorzystać z pomocy lek. stom. Łukasza Walewskiego. Ukończył Wydział Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie, obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Już w trakcie studiów wyjeżdżał na praktyki do ośrodków zagranicznych, takich jak University of Liverpool w Anglii oraz University of Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Pracował i zdobywał doświadczenie w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w WSS w Rzeszowie. Świadczy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, implantologii i protetyki.

Przy ul. Zenitowej w Gabinecie Primadent konsultacje stomatologiczne wykonuje lek. stom. Iwona Cierplikowska. Absolwentka Wydziału Stomatologicznego Kijowskiego Instytutu Medycznego oraz Curriculum Implantologicznego na Uniwersytecie im J. W. Goethe we Frankfurcie nad Menem, specjalista stomatologii ogólnej i stomatologii dziecięcej. Zawodowo interesuje się głównie implantologią, stomatologią dziecięcą i endodoncją. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej oraz International Team for Implantology.

Gabinet Stomatologia Mikołajczyk znajdujący się przy ul. Podkarpackiej to miejsce pracy lek. stom. Piotra Mikołajczyka. Absolwent oddziału stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy zajmuje się przede wszystkim endodoncją i estetycznymi rekonstrukcjami estetycznymi, a od niedawna także implantologią. Uczestniczy w szkoleniach i kursach, podczas których poszerza zakres swojej wiedzy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Estetika Cierplikowski & Delmaczyński mieszcząca się przy ul. T. Rejtana to miejsce, w którym plan leczenia stomatologicznego można ustalić z lek. stom. Jarosławem Cierplikowskim. Jest on Absolwentem Kierunku Stomatologicznego Kijowskiego Instytutu Medycznego, posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Jego zawodowe zainteresowania skupiają się wokół chirurgii i protetyki stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej. Uczestniczy w wielu sympozjach naukowych i kursach, szczególnie o tematyce implantologicznej.

Przy ul. Witolda w Stomatologia Pro Familia można omówić kondycję swoich zębów z lek. stom. Joanną Wapińską. Posiada tytuł specjalisty w zakresie protetyki, implantologii i stomatologii estetycznej. Przez dwa lata poszerzała wiedzę protetyczną i implantologiczną na Uniwersytecie we Frankfurcie w Niemczech. Oprócz dbania o zdrowie i estetykę zębów, zajmuje się również diagnostyką i leczeniem zaburzeń ze strony narządu żucia, w tym stawu skroniowo- żuchwowego. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

W Gabinecie Fortisdent, który znajduje się przy ul. Krakowskiej, diagnostyką i leczeniem pacjentów zajmuje się lek. stom. Dariusz Nycz. Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, posiada specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej. W Medycznym Studium Zawodowym w Rzeszowie przygotowywał techników dentystycznych do pracy w zawodzie. Uczestniczy w kursach i zjazdach, gdzie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa aktualną wiedzę. W swojej ofercie ma wykonywanie zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej oraz protetyki stomatologicznej.

Czy wizyta u stomatologa w Polsce kosztuje tyle samo co w Anglii?

Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia

W Stomatologia Pro Familia koszt konsultacji periodontologicznej wynosi 50zł. Cena oceny periodontologicznej w Swedish Smile Clinic w Londynie rozpoczyna się od 180£ (około 1000zł). Jeśli pacjent zdecyduje się na leczenie stomatologiczne, różnica cen stanie się jeszcze bardziej wyraźna. Warto się zastanowić czy nie połączyć leczenia z wakacjami. Można przyjechać do Polski na kilka dni pozwiedzać, a przy okazji zadbać o swój uśmiech. W Rzeszowie warto zobaczyć Rynek, na którym znajduje się XVII wieku. Można też poznać historię miasta "od drugiej strony", przechodząc podziemną trasą turystyczną "Rzeszowskie Piwnice", w której znajduje się wiele tajemniczych piwnic i korytarzy.

Konsultacja stomatologiczna - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 100 zł
 • Kraków od 30 zł do 120 zł
 • Warszawa od 50 zł do 150 zł
 • Łódź od 30 zł do 150 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Poznań od 20 zł do 200 zł
 • Katowice od 50 zł do 220 zł
 • Gdańsk od 30 zł do 100 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 120 zł
 • Szczecin od 50 zł do 100 zł
 • Lublin od 50 zł do 100 zł
 • Gdynia od 50 zł do 100 zł
Konsultacja stomatologiczna cena »

Usługa konsultacja stomatologiczna w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja stomatologiczna w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.