Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja stomatologiczna w Szczecinie?

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)
Choszczno  ul. Mur Południowy 3

Biała Szuflada

ocena 5.0 / 5 (2 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"PERFEKCYJNE PODEJŚCIE DO PACJENTA. A PERSONEL SUPER.ZAWSZE WYCHODZĘ ZADOWOLONA. SUPER DZIEWCZYNY I PAN DOKTOR TEŻ. POLECAM WSZYSTKIM ." 

Konsultacja stomatologiczna Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent

Piękne, śnieżnobiałe zęby były do niedawna dla wielu ludzi tylko marzeniem. Wraz z rozwojem stomatologii i zwiększeniem się ilości gabinetów dentystycznych marzenie zamieniło się w cel. Aby go osiągnąć, warto korzystać z pomocy stomatologów, którzy są w stanie wyleczyć i wybielić zęby, zmienić ich kształt i uzupełnić ubytki.

Gdzie w Szczecinie znaleźć dobrego stomatologa?

Przy ulicy 5 Lipca w Gabinecie Stomatologicznym Dentmar, można się skonsultować z lek. stom. Mariuszem Słowikiem. Ukończył Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, obecnie jest w trakcie kształcenia podyplomowego z dziedziny chirurgii stomatologicznej i implantologii. Jego zawodowe zainteresowania skupiają się wokół implantologii, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Uczestniczy w sympozjach naukowych, gdzie poszerza zakres swojej wiedzy.

Klinika Stomatologiczna dr Gajda znajdująca się przy ul. Narutowicza w 2004r została laureatem konkursu Perły Biznesu. Konsultacje wykonuje tutaj dr n. med. Stanisław Gajda. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Chirurgii Stomatologicznej, Stomatologii Zachowawczej oraz Periodontologii Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Berlinie. Dr Gajda wykonuje trudne zabiegi periodontologiczne, implantologiczne, protetyczne oraz zabiegi stomatologii estetycznej. Należy do amerykańskiej Akademii Pierra Fouscharda.

Po poradę stomatologiczną można się wybrać do Gabinetu Stomatologicznego lek. stom. Ewy Mazurek, który znajduje się przy ulicy Malczewskiego. W 2012r gabinet został odznaczony Laurem Pacjenta. Lek. Stom. Ewa Mazurek przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, zajmuje się profesjonalnym wybielaniem zębów oraz zakładaniem licówek kompozytowych. Podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i warsztatach.

Centrum Płatek Szczecin Klinika Stomatologii i Implantologii, znajdująca się przy ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego to miejsce, w którym konsultacje stomatologiczne wykonuje lek. stom. Mariusz Bołzan. Specjalista w dziedzinie periodontologii i implantologii. Posiada szereg certyfikatów potwerdzających jego uczestnictwo w kursach i warsztatach, o tematyce laseroterapii, implantologii i chirurgii śluzówkowo- dziąsłowej.

Specjalistyczny Gabinet E- Dent, który mieści się przy ul. Witkiewicza to miejsce pracy lek. stom. Edyty Ziółkowskiej- Boboryko. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną, posiada tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii ogólnej i dziecięcej. Uczestniczy w kursach i zajęciach praktycznych o tematyce endodoncji, stomatologii mikroskopowej oraz diagnostyki radiologicznej. W ofercie Gabinetu znajduje się leczenie zachowawcze, chirurgiczne i protetyczne, a także zabiegi  zakresu stomatologii estetycznej.

Przy ul. Krzywoustego w Gabinecie Ra- Dent konsultację stomatologiczną można otrzymać od lek. stom. Rafała Zawojskiego. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej, specjalista stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Pracował i uczył się zawodu w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej. Prowadził wykłady o tematyce implanto- protetyki, a dokładniej miniimplantów. Uczestniczył w wielu polskich i zagranicznych zjazdach szkoleniowych, m.in. w Stanach Zjednoczonych. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie.

W Klinice Implantologii i Stomatologii Klinika Koryzna, która znajduje się przy ul. Siennej można uzyskać poradę od lek. stom. Kacpra Koryzny. Jest Absolwentem Pomorskiej Akademii medycznej w Szczecinie oraz Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie nad Menem. Otrzymał tytuł Master of Science in Oral Implantology. Posiada doświadczenie w przeszczepach kości, implantologii oraz protetyce 3D. Nieustannie podnosi zakres swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w zagranicznych szkoleniach.

Jaki jest koszt prywatnej wizyty stomatologicznej?

Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent

W Gabinecie Ra- Dent wizyta konsultacyjna wraz z diagnostyką i przedstawieniem planu leczenia kosztuje 50zł. Za konsultację stomatologiczną w White House Dental Clinic pod Londynem trzeba zapłacić 135£ (około 750zł). Po doliczeniu kosztów leczenia okaże się, że w Polsce jest zdecydowanie taniej. Warto rozważyć kilkudniowy pobyt w Polsce, podczas którego można zadbać o jamę ustną i pozwiedzać okolicę. Warto obejrzeć tutejszy port, a przy odrobinie szczęścia można trafić na jedno z żeglarskich świąt. Przy pięknej pogodzie warto spacerować Wałami Chrobrego, czyli pełnymi zieleni tarasami znajdujące się w otoczeniu Odry.

Konsultacja stomatologiczna - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 50 zł do 100 zł
 • Warszawa od 50 zł do 200 zł
 • Kraków od 30 zł do 100 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Łódź od 30 zł do 60 zł
 • Poznań od 30 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 30 zł do 150 zł
 • Katowice od 250 zł
 • Gliwice od 50 zł do 100 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 120 zł
 • Lublin od 50 zł do 100 zł
 • Rzeszów od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja stomatologiczna w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja stomatologiczna w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska