Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja stomatologiczna w Zielonej Górze?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja stomatologiczna Zielona Góra - informacje

Gabinet zabiegowy w Kirilov Dental Clinic Gabinet zabiegowy w Kirilov Dental Clinic

Zdrowie zębów jest bardzo ważne dla zdrowia naszego organizmu. Piękny uśmiech jest także naszą wizytówką w kontaktach z innymi ludźmi i dodaje nam pewności siebie. Warto więc regularne dbać o zęby nie tylko w domu, ale także chodzić na wizyty kontrolne do specjalisty. Początkiem skutecznego leczenia jest stomatologiczna wizyta konsultacyjna, w czasie której lekarz stawia odpowiednią diagnozę.

Uśmiech skonsultowany

Stom-Dent to Prywatny Gabinet Stomatologiczny, gdzie pacjent może przyjść na wizytę konsultacyjną. Specjalista w jej trakcie wykona przegląd uzębienia oraz ustali plan leczenia dostosowany indywidualnie do każdego pacjenta. Z oferowanych usług w tym gabinecie warto wymienić zabiegi ze stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz profilaktyki przeciwpróchnicowej i chorób przyzębia. Pacjentów na leczenie przyjmuje lek. dent. Jolanta Biegańska, stomatolog od 1996, która stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.

Gabinet Stomatologiczny Danadent to miejsce w Zielonej Górze, gdzie osoba chcąca uzyskać poradę stomatologa i poddać się ocenie swojej jamy ustnej, może to uzyskać na specjalistycznej konsultacji. Do oferty zabiegów należy tutaj nie tylko stomatologia zachowawcza, ale także stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna oraz protetyka czy zabiegi profilaktyczne. Do zespołu należy tutaj m.in. lek. dent. Danuta Sorochan-Olszak, specjalista chirurgii stomatologicznej I stopnia od 1984 roku, która w swojej praktyce stomatologicznej zajmuje się m.in. leczeniem chorób przyzębia, dziąseł, paradontozy czy nadwrażliwością zębów.

Na specjalistyczną poradę stomatologiczną można udać się także do Centrum Stomatologii Multidental, gdzie zostanie przeprowadzona dokładna diagnostyka z wykorzystaniem pantomogramu oraz rentgena punktowego RXDC Extend. Ponadto w leczeniu kanałowym wykorzystywany jest tutaj mikroskop stomatologiczny Opmi Pico Zeissa. Jednym z lekarzy jest tutaj lek. dent. Radosław Janek, stomatolog, który leczy pacjentów od 2003 roku. Specjalizuje się głównie w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, z której to dziedziny posiada bogate doświadczenie, zdobyte podczas pracy w centrach stomatologii.

W Centrum Stomatologii Den-Med na przegląd zębów, poradę i diagnozę można umówić się do jednego z pracujących tu stomatologów. Wykona on usługi stomatologiczne z zakresu bezbolesnego leczenia próchnicy, protetyki stomatologicznej (protezy, korony i mosty), stomatologii estetycznej i wybielania zębów oraz ortodoncji (zakładanie aparatów stałych i ruchomych). Takie i inne zabiegi przeprowadza lek. dent. Arkadiusz Pilc, stomatolog od 2008 roku oraz lek. dent. Donata Oziemczuk, stomatolog od 2009 roku, która ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Stale uczestniczy w kursach i konferencjach stomatologicznych, podnosząc tym swoje kwalifikacje m.in. ze stomatologii estetycznej i nowoczesnego leczenia protetycznego.

Przychodnia Stomatologiczna MW-Dent proponuje swoim pacjentom, przed rozpoczęciem leczenia, wizytę konsultacyjną, która ma na celu dokładny przegląd i ustalenie planu leczenia z zakresu różnych dziedzin stomatologii w zależności od potrzeb pacjenta. Lekarze proponują tutaj m.in. leczenie tj. wypełnienia kompozytowe, licówki kompozytowe, rekonstrukcje zęba na indeksie silikonowym czy dobudowę zęba po leczeniu kanałowym i wiele innych zabiegów, które wykonuje m.in. lek. dent. Małgorzata Wudarczyk, specjalista stomatologii ogólnej I stopnia od 1978 roku. 

Piękny Uśmiech to Gabinet Stomatologiczny oferujący leczenie stomatologiczne po wcześniejszej konsultacji specjalistycznej. Z zabiegów dentystycznych pacjent ma do wyboru: wypełnienia światłoutwardzalne, odbudowę złamanego zęba, licówkę kompozytową a także leczenie nadwrażliwości, usuwanie kamienia nazębnego i fluoryzację. Ponadto dentysta przeprowadza tutaj w razie potrzeby leczenie kanałowe i różne rodzaje protez (akrylowa, acetalowa, szkieletowa). Dentystą tym jest lek. dent. Małgorzata Kuczak, stomatolog od 1996 roku, która posiada bogate doświadczenie, zdobyte podczas pracy w prywatnym gabinecie stomatologicznym na terenie Zielonej Góry.

Konsultacja stomatologiczna - cena w Zielonej Górze i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy w Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn

Udając się do zielonogórskich gabinetów stomatologicznych pacjent wyda na konsultację 50 zł. U londyńskich stomatologów będzie go to kosztowało £30 (np. w klinice Dentica).

Konsultacja stomatologiczna - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 50 zł do 100 zł
 • Warszawa od 50 zł do 200 zł
 • Kraków od 30 zł do 100 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Łódź od 30 zł do 60 zł
 • Poznań od 30 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 30 zł do 150 zł
 • Katowice od 250 zł
 • Gliwice od 50 zł do 100 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 120 zł
 • Szczecin od 50 zł do 100 zł
 • Lublin od 50 zł do 100 zł
 • Rzeszów od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja stomatologiczna w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja stomatologiczna w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska