Konsultacja urologiczna Grodzisk Mazowiecki i okolice

Bezpośrednio w Grodzisku Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja urologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 31 innych klinik z okolicy Grodziska Mazowieckiego. Konsultacja urologiczna można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Damiana w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) w cenie 180 zł lub w Szpital Medicover w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) gdzie cena za konsultacja urologiczna wynosi 250 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja urologiczna Grodzisk Mazowiecki - informacje

Gabinet zabiegowy w LUX MED Warszawa Gabinet zabiegowy w LUX MED Warszawa

Konsultacja urologiczna jest pierwszym krokiem w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego. Na wizytę u urologa decydują się pacjenci, mający problemy z nietrzymaniem moczu czy nerkami lub osoby cierpiące na nowotwory układu moczowo-płciowego. Profilaktycznie, po ukończeniu czterdziestego roku życia, do lekarza urologa powinien wybrać się każdy mężczyzna. Z konsultacji urologicznej bardzo często korzystają także pacjenci, mający problemy z niepłodnością, zaburzeniami erekcji czy chorobami prostaty. Ponadto, wskazaniem do odwiedzin gabinetu urologa może być nawracające zapalenie pęcherza moczowego. W czasie konsultacji lekarz zadaje pytania na temat dolegliwości, przebytych operacji oraz aktualnie przyjmowanych przez pacjenta leków, co pozwala podjąć mu decyzję o dalszym leczeniu.

 Konsultacja urologiczna w Grodzisku Mazowieckim

Konsultacji urologicznych udziela w  swoim gabinecie specjalista urolog lek. med. Stefan W. Czarniecki. Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz The European Association of Urology. Posiada także certyfikat Polskiego Towarzystwa Urologicznego w urologicznej diagnostyce ultrasonograficznej. Oprócz konsultacji urologicznych, zajmuje się on także diagnostyką zaburzeń w oddawaniu moczu oraz leczeniem w przypadku nawracających zakażeń układu moczowego. W swojej praktyce lekarskiej diagnozuje raka stercza oraz zajmuje się problemami, związanymi z zaburzeniami erekcji.

W oddalonej o 30 km od Grodziska Mazowieckiego Warszawie znajduje się gabinet lek. med. Marcina Rudzińskiego, specjalisty urologa. Należy on do Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz European Association of Urology. W swoim gabinecie udziela konsultacji urologicznych, jak również zajmuje diagnostyką oraz leczeniem chorób dróg moczowych, takich jak na przykład zakażenia układu moczowego, nietrzymanie moczu czy kamica układu moczowego.

W Warszawie przyjmuje także na konsultacje urologiczne dr hab. n. med. Piotr Dobroński, posiadający specjalizację II stopnia z urologii oraz specjalizację europejską z urologii (Fellow of European Board of Urology). Należy do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, jak również do Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Jest współautorem publikacji naukowej, zatytułowanej: „Nietrzymanie moczu. Przyczyny, leczenie, profilaktyka”. W ofercie jego usług znajduje się nie tylko konsultacja urologiczna - zajmuje się on również leczeniem kamicy moczowej, chorobami gruczołu krokowego czy chirurgicznym leczeniem niepłodności u mężczyzn.

 Konsultacja urologiczna - ceny w Polsce i Rosji

Gabinet zabiegowy w Nasmed Gabinet zabiegowy w Nasmed

W Grodzisku Mazowieckim cena konsultacji urologicznej to wydatek rzędu 150 zł. Tymczasem, za tę samą procedurę w Moskwie, w klinice European Medical Center (EMC), trzeba zapłacić prawie 12 390 rubli rosyjskich (około 740 zł).

Konsultacja urologiczna - ceny w Grodzisku Mazowieckim na tle innych miast

 • Warszawa od 100 zł do 224 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 224 zł
 • Wrocław od 150 zł do 224 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Poznań od 100 zł do 224 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 224 zł
 • Gdynia od 120 zł do 224 zł
 • Gliwice od 150 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
 • Lublin od 90 zł do 150 zł
 • Toruń od 120 zł do 150 zł
Konsultacja urologiczna cena »

Usługa konsultacja urologiczna w Grodzisku Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez urologa.