Konsultacja urologiczna Grodzisk Mazowiecki i okolice

Bezpośrednio w Grodzisku Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja urologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 20 innych klinik z okolicy Grodziska Mazowieckiego. Konsultacja urologiczna można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Nasmed w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) w cenie 150 zł lub w City Clinic w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) gdzie cena za konsultacja urologiczna wynosi 170 zł. W wymienionej placówce konsultacja urologiczna wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja urologiczna w Grodzisku Mazowieckim?

Konsultacja urologiczna Grodzisk Mazowiecki - informacje

Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

Konsultacja urologiczna jest pierwszym krokiem w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego. Na wizytę u urologa decydują się pacjenci, mający problemy z nietrzymaniem moczu czy nerkami lub osoby cierpiące na nowotwory układu moczowo-płciowego. Profilaktycznie, po ukończeniu czterdziestego roku życia, do lekarza urologa powinien wybrać się każdy mężczyzna. Z konsultacji urologicznej bardzo często korzystają także pacjenci, mający problemy z niepłodnością, zaburzeniami erekcji czy chorobami prostaty. Ponadto, wskazaniem do odwiedzin gabinetu urologa może być nawracające zapalenie pęcherza moczowego. W czasie konsultacji lekarz zadaje pytania na temat dolegliwości, przebytych operacji oraz aktualnie przyjmowanych przez pacjenta leków, co pozwala podjąć mu decyzję o dalszym leczeniu.

 Konsultacja urologiczna w Grodzisku Mazowieckim

Konsultacji urologicznych udziela w  swoim gabinecie specjalista urolog lek. med. Stefan W. Czarniecki. Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz The European Association of Urology. Posiada także certyfikat Polskiego Towarzystwa Urologicznego w urologicznej diagnostyce ultrasonograficznej. Oprócz konsultacji urologicznych, zajmuje się on także diagnostyką zaburzeń w oddawaniu moczu oraz leczeniem w przypadku nawracających zakażeń układu moczowego. W swojej praktyce lekarskiej diagnozuje raka stercza oraz zajmuje się problemami, związanymi z zaburzeniami erekcji.

W oddalonej o 30 km od Grodziska Mazowieckiego Warszawie znajduje się gabinet lek. med. Marcina Rudzińskiego, specjalisty urologa. Należy on do Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz European Association of Urology. W swoim gabinecie udziela konsultacji urologicznych, jak również zajmuje diagnostyką oraz leczeniem chorób dróg moczowych, takich jak na przykład zakażenia układu moczowego, nietrzymanie moczu czy kamica układu moczowego.

W Warszawie przyjmuje także na konsultacje urologiczne dr hab. n. med. Piotr Dobroński, posiadający specjalizację II stopnia z urologii oraz specjalizację europejską z urologii (Fellow of European Board of Urology). Należy do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, jak również do Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Jest współautorem publikacji naukowej, zatytułowanej: „Nietrzymanie moczu. Przyczyny, leczenie, profilaktyka”. W ofercie jego usług znajduje się nie tylko konsultacja urologiczna - zajmuje się on również leczeniem kamicy moczowej, chorobami gruczołu krokowego czy chirurgicznym leczeniem niepłodności u mężczyzn.

 Konsultacja urologiczna - ceny w Polsce i Rosji

Gabinet zabiegowy w Medic House Gabinet zabiegowy w Medic House

W Grodzisku Mazowieckim cena konsultacji urologicznej to wydatek rzędu 150 zł. Tymczasem, za tę samą procedurę w Moskwie, w klinice European Medical Center (EMC), trzeba zapłacić prawie 12 390 rubli rosyjskich (około 740 zł).

Konsultacja urologiczna - ceny w Grodzisku Mazowieckim na tle innych miast

 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Warszawa od 140 zł do 250 zł
 • Łódź od 100 zł do 150 zł
 • Wrocław od 140 zł do 200 zł
 • Poznań od 120 zł do 150 zł
 • Gdynia od 120 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 180 zł
 • Gliwice od 150 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Zielona Góra od 120 zł do 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja urologiczna w Grodzisku Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska