Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja urologiczna Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w CODE Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w CODE Centrum Medyczne

W Łodzi na konsultacje z zakresu urologii można umówić się do poradni działających w przychodniach oraz do prywatnych gabinetów urologicznych. Tutejsi lekarze urolodzy zajmują się leczeniem chorób układu moczowo-płciowego poprzez leczenie zachowawcze, a także operacyjne.

Konsultacje z urologiem

 W przychodni medycznej Salve działa Poradnia Urologiczna, gdzie można umówić się na konsultacje do lekarza urologa. W czasie wizyty pacjent uzyska poradę specjalistyczną. Lekarz wykona niezbędne badania USG np. prostaty, jąder czy układu moczowego, a w razie potrzeby chory zostanie zakwalifikowany do szpitala Salve na zabiegi operacyjne układu moczowo-płciowego. Jednym z lekarzy urologów tu przyjmujących jest dr Wojciech Włodarczyk, chirurg ogólny i urolog. Lekarz ten specjalizację z chirurgii ogólnej I stopnia zrobił w 1974 r., natomiast z urologii specjalizację II stopnia w 1978 r. Jest także doktorem nauk medycznych od roku 1989.

 Przychodnia specjalistyczna Constans-Med specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego od 1993 roku. Pacjent podczas wizyty konsultacyjnej, po trafnej diagnozie, zostanie tutaj poddany leczeniu chorób m.in. z urologii onkologicznej i ginekologicznej, np. rak jądra, prostaty czy nowotwór układu moczowego. Lekarze wykonują tutaj pełen zakres zabiegów w leczeniu chorób nowotworowych. Jednym ze specjalistów jest dr Marek Salagierski, chirurg ogólny i urolog (w 1981 r. zrobił specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej, a w 1984 r. II stopnia z urologii). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując na Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Kopernika w Łodzi.

 Centrum Medyczne Swiss Medicus proponuje swoim pacjentom z zakresu urologii konsultacje lekarskie pod kątem schorzeń takich narządów jak nerki, moczowody czy gruczoł krokowy. Chory zostanie poddany badaniom na aparacie USG (prostaty, nerek lub najądrzy), a także badaniom laboratoryjnym pod kątem urologii (analiza i posiew moczu, badanie poziomu mocznika) oraz skierowany na konieczne zabiegi (np. usuwanie guzów jąder, operacje stulejki lub laparoskopowe operacje żylaków powrozka nasiennego). Doktorem specjalistą jest w Swiss Medicus lek. Jarosław Bobiński, urolog (specjalizacja od 2013 r.), członek Europejskiej Sekcji urologicznej. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Urologii Szpitala MSWiA w Łodzi.

  W prywatnym Gabinecie Urologicznym Konrad Jersak można umówić się na konsultacje z dr. Konradem Jersakiem, chirurgiem ogólnym i urologiem. Pacjent zostanie tu przebadany urologicznie za pomocą aparatu USG, a także poddany uroflowmetrii. Pan doktor zdiagnozuje i wyleczy infekcje dróg moczowych (zapalenie pęcherza, prostaty), wodniaka jądra lub kamicę nerkową. Ponadto zajmuje się zaburzeniami erekcji, stulejką lub skrzywieniem prącia. Dr Jersak jest urologiem od 2006 r., w latach 1997-2012 pracował na Oddziale Urologii Szpitala MSWiA w Łodzi, gdzie zdobył szerokie doświadczenie z tej dziedziny medycyny.

 W wielospecjalistycznej przychodni Neomedical w gabinecie urologicznym przyjmuje dr Adam Madej, urolog. Pan doktor zajmuje się operacjami i leczeniem zachowawczym m.in. chorób nerek, gruczołu krokowego, cewki moczowej lub moszny. Z dziedziny urologii dokształcał się w zagranicznych klinikach np. w Padwie, w Pecs lub w Skopje. W Polsce pracował na Oddziale Urologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Łodzi. W Neomedical w czasie konsultacji pan doktor przeprowadza USG 3D układu moczowo-płciowego oraz zdiagnozuje choroby tj. zapalenie dróg moczowych, choroby nowotworowe czy nadreaktywność pęcherza.

Prywatny Gabinet Urologiczny dr Marek Jeromin to miejsce, gdzie pacjent podczas konsultacji urologicznej zostanie poddany badaniu USG urologicznemu, lekarz także wykona biostymulację laserową stercza i pęcherza moczowego. Ponadto zajmuje się m.in. leczeniem raka jądra oraz żylakami powrózka nasiennego. Lekarzem tym jest dr Marek Jeromin, chirurg ogólny i urolog. Specjalizację z tej pierwszej dziedziny uzyskał w 1999 r., natomiast z drugiej w roku 2007. 

Cena konsultacji urologicznej w Łodzi i za granicą

Kadra w Medrom Kadra w Medrom

Za taką konsultację z USG w Łodzi pacjent zapłaci od 100 zł (np. w Salve) do 120 zł (np. w Neomedical). W Tooting Medical Center w Londynie jest to koszt £110.

Konsultacja urologiczna - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 100 zł do 224 zł
 • Warszawa od 100 zł do 224 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 224 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Poznań od 100 zł do 224 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 224 zł
 • Gdynia od 120 zł do 224 zł
 • Gliwice od 150 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
 • Toruń od 120 zł do 150 zł
 • Białystok od 140 zł do 224 zł
Konsultacja urologiczna cena »

Usługa konsultacja urologiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja urologiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask oraz Bełchatów.