Konsultacja urologiczna Tarnowo Podgórne i okolice

Bezpośrednio Tarnowo Podgórne nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja urologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Tarnowo Podgórne. Konsultacja urologiczna można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (19 km od Tarnowo Podgórne) w cenie 150 zł lub w Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia dr Wojciech Cieślikowski w Poznaniu (19 km od Tarnowo Podgórne) gdzie cena za konsultacja urologiczna wynosi 150 zł. W wymienionej placówce konsultacja urologiczna wykonuje urolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja urologiczna Tarnowo Podgórne?

Usługa konsultacja urologiczna Tarnowo Podgórne jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska