Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (738 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja urologiczna 100 zł

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Wczytaj więcej wyników

  Konsultacja urologiczna Warszawa - informacje

  Gabinet zabiegowy w ARKMEDIC Gabinet zabiegowy w ARKMEDIC

  Urologia to nauka zajmująca się układem moczowo-płciowym, rozpoznawaniem, diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń w jego obszarze u kobiet oraz u mężczyzn. Choroby urologiczne mogą mieć różny charakter, a ich termin obejmuje zarówno schorzenia nowotworowe, jak i zaburzenia funkcji: seksualnych, niepłodność, nietrzymania moczu, infekcje oraz inne patologie. W ramach poradni, badania laboratoryjne oraz diagnostykę obrazową (USG) poprzedza konsultacja urologiczna.

  Prywatna wizyta urologiczna

  Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne Damiana, które istnieje od 1994 r. i posiada swoje placówki wzdłuż linii Metra, świadczy konsultacje urologiczne na  Oddziale Diagnostyczno-Zabiegowym w zakresie m.in. szybkich i małoinwazyjnych zabiegów urologicznych (operacje endourologiczne) oraz bardziej złożonych procedur m.in. operacji narządu moczowo-płciowego u mężczyzn, operacji prostaty oraz zabiegów związanych z leczeniem kamicy układu moczowego. Urologia CMD dysponuje instrumentarium leczniczym, wyposażonym m.in. w nowoczesne tory wizyjne umożliwiające wykonywanie zabiegów endoskopowych z użyciem kamer.

  Na Ursynowie, w prywatnym gabinecie, konsultacji udziela specjalista I stopnia chirurgii, specjalista II stopnia urologii F.E.B.U., dr n. med. Tomasz Szopiński, który praktykę rozpoczął w 1996 r. Zakresem udzielanych porad są m.in. choroby stercza, nowotwory, jak również żylaki powrózka nasiennego oraz NTM – z pełną diagnostyką nietrzymania moczu, w tym badania urodynamiczne. Zabiegi endoskowego wycinania gruczolaka, nefrektomia laparoskopia czy implantacja sztucznego zwieracza cewki moczowej AMS 800, to tylko niektóre z operacji jakie wykonuje. W trakcie wizyty istnieje możliwość wykonania szerokiego zakresu badań USG.

  Do europejskiej czołówki klinik zajmujących się operacyjnym leczeniem spodziectwa należy WMC Warszawskie Centrum Medyczne, z nowoczesnym szpitalem, który specjalizuje się w urologii dziecięcej. W Poradni Urologicznej konsultacji w zakresie wnętrostwa, wodniaka jądra, a także niepłodności oraz refluxu pęcherzowo-moczowodowego udzielają: specjalista urologii i chirurgii dziecięcej, dr n. med. Jerzy Czyż oraz specjalista z zakresu pediatrii i urologii, specjalista II stopnia z zakresu chirurgii dziecięcej, prof. dr hab. n. med. Czesław Szymkiewicz, który jest ordynatorem Urologii i Chirurgii Dziecięcej w Centrum Diagnostyki Medycznej i Hematologii BIOS. 

  W diagnozowaniu i leczeniu przewlekłych infekcji układu moczowego takich, jak kamica nerkowa czy kolka nerkowa, specjalizuje się działające w ramach grupy Medicover – Centrum Geriatrii i Chorób Przewlekłych Care Express. Konsultacja w Poradni Urologicznej może być połączona z transrektalnym badaniem USG prostaty, jak również jamy brzusznej oraz układu moczowego. Lekarzem prowadzącym jest specjalista urolog, lek. med. Adam Mroczek. Placówka swoją działalność opiera na ośrodku opieki dziennej, ośrodkach stacjonarnych (Hospicjum i Szpital) oraz na opiece w domu.

  Od 2011 r. wizyty konsultacyjne oraz  zabiegi urologiczne możemy planować w Poradni Urologicznej Kliniki Invicta, przy ul. Złotej 6. Porady i konsultacje odbywają się m.in. w zakresie onkologii urologicznej, zabiegów usuwania stulejki czy biopsji jądra, a także mogą wiązać się z badaniami uroflowmetrycznymi, USG, RTG, TK, MRI oraz mikrobiologicznymi. Ponadto, wszystkim mężczyznom po 50 roku życia, w ramach profilaktyki Poradnia Urologiczna zaleca wizytę kontrolną. Z porady mogą skorzystać mężczyźni leczący się w Klinice Leczenia Niepłodności, a konsultacje odbywają się raz w miesiącu, w sobotę, w godzinach 8:00-15:00.

  Profesorską konsultację urologiczną w zakresie profilaktyki raka prostaty z badaniem USG, wykonamy w Przychodni Medycyny Pracy i Lecznictwa Gadmed, na ul. Świetokrzyskiej 18. Poradnia istnieje od 2001 r. i w zakresie usług posiada pełen komplet badań oraz diagnostykę USG, wykonywaną na aparacie ultrasonograficznym Philips HD7. W zakresie wizyt specjalistycznych, istnieje możliwość wykupienia pakietów, ułatwiających dostęp do specjalistów m.in. z dziedziny: interny, ginekologii oraz urologii.

  Cena konsultacji urologicznej w Warszawie oraz w Czechach i w Wiedniu

  Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

  Indywidualna wizyta w klinice urologicznej Uro-Clinic w Brnie, obejmuje badanie kliniczne, USG oraz badania analityczne (mocz, krew) i kosztuje 30 € (ok. 130 zł). Roczny pakiet z nielimitowaną ilością wizyt to koszt 125 € (ok. 530 zł). Dla porównania w Wiedniu, za wizytę u specjalisty urologa-androloga, prof. priv.-doz. dr. med. Ralfa Herwiga, zapłacimy 190 $ (ok. 640 zł).

  Konsultacja urologiczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 100 zł do 224 zł
  • Kraków od 120 zł do 300 zł
  • Łódź od 100 zł do 224 zł
  • Wrocław od 150 zł do 224 zł
  • Katowice od 150 zł do 250 zł
  • Poznań od 100 zł do 224 zł
  • Gdańsk od 150 zł do 224 zł
  • Gdynia od 120 zł do 224 zł
  • Gliwice od 150 zł
  • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
  • Lublin od 90 zł do 110 zł
  • Toruń od 120 zł do 150 zł
  Konsultacja urologiczna cena »

  Usługa konsultacja urologiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja urologiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.