Konsultacja urologiczna Zielonka i okolice

Bezpośrednio w Zielonce nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja urologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 32 innych klinik z okolicy Zielonki. Konsultacja urologiczna można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Damiana w Warszawie (13 km od Zielonki) w cenie 180 zł lub w Szpital Medicover w Warszawie (13 km od Zielonki) gdzie cena za konsultacja urologiczna wynosi 250 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja urologiczna Zielonka - informacje

Gabinet zabiegowy w Medic House Gabinet zabiegowy w Medic House

U urologa szukać można pomocy w przypadku chorób prostaty, zaburzeń erekcji, nowotworu (np. jąder, nerek, pęcherza moczowego) oraz infekcji układu moczowego. Na konsultację należy zabrać ze sobą wszystkie poprzednie wyniki badań. Najczęściej w trakcie pierwszej wizyty u specjalisty urologii przeprowadzone zostanie także badanie USG. W razie potrzeby urolog skierować może pacjenta również na dodatkowe badania. Można u niego także założyć lub zmienić cewnik.

Konsultacja u specjalisty urologii w Zielonce – gdzie się na nią udać

Na konsultację urologiczną w Zielonce udać się można do lek. med. Andrzeja Wieczorka, specjalisty urologii. Doświadczenie zdobywał w Klinice Urologii Centralnego Szpitala Klinicznego MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Specjalizuje się w leczeniu chorób pęcherzyka moczowego, chorób prostaty (łagodny przerost prostaty, rak prostaty), chorób nowotworowych układu moczowo-płciowego oraz chorób nerek i dróg moczowych. W jego ofercie znajduje się także leczenie zaburzeń w oddawaniu moczu, zaburzeń erekcji oraz schorzeń narządów płciowych męskich (np. stulejka, krótkie wędzidełko, wodniak jądra czy żylaki powrózka nasiennego). 

W Warszawie, nieco ponad 20km od Zielonki, porad z zakresu urologii udziela lek. med. Grzegorz Gacki, urolog. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Urologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Wykonać może USG prostaty TRUS, USG układu moczowego oraz biopsję prostaty. Specjalizuje się m.in. w schorzeniach prostaty (rozrost prostaty, zapalenie prostaty), pęcherza moczowego (zapalenie pęcherza moczowego, rak pęcherza moczowego) oraz schorzeniach jąder, najądrzy i prącia. Udać się można do niego na założenie lub wymianę cewnika oraz płukanie pęcherza moczowego.

Konsultacja urologiczna w Zielonce jest możliwa do przeprowadzenia także u lek. med. Piotra Zwolana, specjalisty urologii. Doświadczenie zdobywał m.in. na Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego p.w. Przemienia Pańskiego. Posiada prestiżowy tytuł Fellow of the European Board of Urology (FEBU).Udać się można do niego z problemami nerek i dróg moczowych oraz pęcherza moczowego. Zajmuje się m.in. leczeniem kamicy dróg moczowych, zakażeń dróg moczowych oraz leczeniem zaburzeń erekcji.

Cena prywatnej wizyty u urologa w Zielonce i w Madrycie

Kadra w Centrum Medyczne doktorA Kadra w Centrum Medyczne doktorA

W Zielonce za konsultację u specjalisty urologii zapłacić trzeba około 120 złotych. Za granicą za taką samą usługę zapłacić trzeba co najmniej dwa razy więcej: przykładowo, w Clínica Ruber w Madrycie cena takiej samej wizyty wynosi 60 euro, czyli około 250 złotych.


Konsultacja urologiczna - ceny w Zielonce na tle innych miast

 • Warszawa od 100 zł do 224 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Łódź od 130 zł do 150 zł
 • Wrocław od 150 zł do 224 zł
 • Katowice od 200 zł do 250 zł
 • Poznań od 100 zł do 224 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 224 zł
 • Gdynia od 120 zł do 224 zł
 • Gliwice od 150 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
 • Lublin od 90 zł do 150 zł
 • Toruń od 120 zł do 150 zł
Konsultacja urologiczna cena »

Usługa konsultacja urologiczna w Zielonce jest najczęściej wykonywana przez urologa.