Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej Julianów i okolice

Synonimy: konsultacja chirurga onkologa, konsultacja chirurgiczno onkologiczna, chirurg onkolog wizyta prywatna

Bezpośrednio Julianów nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Julianów. Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej można przeprowadzić m.in. w Klinika Flebologii w Warszawie (31 km od Julianów) w cenie 200 zł lub w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie (31 km od Julianów) gdzie cena za konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej wynosi 160 zł. W wymienionej placówce konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej Julianów?

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej Julianów jest najczęściej wykonywana przez chirurga onkologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska