W czasie trwania akcji #zostanwdomu możesz również skorzystać z konsultacji online lub wizyt domowych.

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej Kraków

konsultacja chirurga onkologa, konsultacja chirurgiczno onkologiczna, chirurg onkolog wizyta prywatna

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej Kraków - informacje

Sala operacyjna w Szpital św. Rafała Sala operacyjna w Szpital św. Rafała

Podczas konsultacji medycznej z chirurgiem onkologicznym pacjent może spodziewać się szczegółowego wywiadu lekarskiego na temat swojej choroby nowotworowej, omówienia lub zlecenia niezbędnych badań, a także opieki po zabiegach i operacjach wycięcia złośliwych guzów. Ponadto chirurg onkologiczny zajmuje się pacjentami w trakcie terapii leczącej nowotwory złośliwe.

Chirurdzy onkologiczni w Krakowie

Lekarzem, do którego pacjent z Krakowa i okolic może udać się na konsultację specjalistyczną z chirurgii onkologicznej, jest prof. dr hab. n. med. Jerzy Mituś, specjalista chirurgii (I stopnia od 1974 roku), chirurgii onkologicznej (II stopnia od 1977 roku) oraz chirurgii ogólnej (II stopnia od 1979 roku). Jest członkiem Rady Naukowej Centrum Onkologii – Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Swoje doświadczenie z zakresu chirurgii onkologicznej, które wykorzystuje podczas konsultacji z pacjentami, zdobywał w Klinice Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii – Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie oddział w Krakowie. Na wizytę mogą udać się do niego m.in. pacjentki z nowotworami piersi - profesor specjalizuje się głównie w leczeniu guza liściastego piersi.

Kolejnym krakowskim lekarzem, udzielającym porad z zakresu chirurgii onkologicznej na specjalistycznej wizycie, jest prof. dr hab. n. med. Piotr Richter, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia od 1988 roku oraz II stopnia od 1995 roku) oraz chirurg onkologiczny (specjalizacja w 2004 roku), przyjmujący pacjentów w swoim Prywatnym Gabinecie Specjalistycznym. Posiada bogate doświadczenie z zakresu chirurgii onkologicznej, dzięki któremu na konsultacjach pomaga w sposób kompleksowy oraz podchodzi indywidualnie do każdego chorego pacjenta. Wiedzę i umiejętności zdobywał m.in. na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenerologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Poradni Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Centrum Medycznego Popiela.

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej należy także do oferty prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotra Skotnickiego, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia do 1977 i II stopnia od 2001 roku) oraz chirurgii onkologicznej (od 2004 roku). Swoje doświadczenie z zakresu chirurgii onkologicznej zdobywał w Centrum Onkologii – Instytucie im. M. Skłodowskiej-Curie w Krakowie oraz na szkoleniach zagranicznych - uczestniczył m.in. w seminarium naukowym w Salzburgu na Cornell University Medical College (w Austrii). Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Jaka jest cena konsultacji z chirurgiem onkologicznym w Krakowie, a jaka w Manchesterze?

Sala operacyjna w Szpital św. Rafała Sala operacyjna w Szpital św. Rafała

120 zł trzeba zapłacić za wizytę u krakowskiego chirurga onkologicznego, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 140 funtów (790 zł) w BMI Alexandra Hospital Mill Lane Cheadle, mieszczącym się w Manchesterze.

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Kraków od 178 zł do 300 zł
  • Warszawa od 80 zł do 400 zł
  • Łódź od 80 zł do 200 zł
  • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
  • Bydgoszcz od 130 zł do 250 zł
  • Wrocław od 150 zł
  • Lubin od 165 zł
  • Gdańsk od 200 zł do 300 zł
  • Lublin od 150 zł
  • Włocławek od 150 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga onkologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor: