Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej Łódź

Synonimy: konsultacja chirurga onkologa, konsultacja chirurgiczno onkologiczna, chirurg onkolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej w Łodzi?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej Łódź - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr

W procesie leczenia onkologicznego niezwykle ważna jest właściwa diagnoza, która pozwala wdrożyć odpowiednią terapię. Podczas konsultacji u chirurga onkologa, wyniki badań (USG, mammografia, tomografia i/lub biopsja) decydują o kwalifikacji do podjęcia leczenia na Oddziale Chirurgii Onkologicznej oraz zastosowaniu chemioterapii. Kompetencje specjalisty obejmują konsultacje w pełnym zakresie chirurgii onkologicznej, m.in. nowotworów przewodu pokarmowego, nowotworów piersi i tarczycy, płuc i klatki piersiowej oraz pozostałych, wymagających leczenia operacyjnego.

Konsultacja specjalisty chirurgii onkologicznej w Łodzi

W endoskopii zabiegowej i bariatrycznej, w zakresie chirurgii onkologicznej specjalizuje się dr n. med. Jarosław Buczyński, specjalista chirurgii ogólnej, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1998). W ramach świadczeń, oprócz specjalistycznych porad, wykonuje badania diagnostyczne w profilaktyce nowotworowej, a jego kwalifikacje w tym zakresie potwierdza Certyfikat Endoskopowy Sekcji Endoskopowej Towarzystwa Chirurgów Polskich. Doświadczenie w zakresie chirurgii kolorektalnej i laparoskopowej dr Buczyński zdobywał m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i we Włoszech.

Diagnostyka chorób piersi i leczenie zmian z opcją ich usunięcia (guzki) i weryfikacji histologicznej oraz cytologicznej to świadczenia, które realizuje Centrum Medyczne przy Teatrze, łącząc doświadczenie onkologiczne z precyzją chirurgii plastycznej. Wszystkie zabiegi poprzedza specjalistyczna konsultacja, podczas której lekarz informuje o rodzaju procedury, sposobie jego przeprowadzenia oraz zaleceniach pozabiegowych. Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej przeprowadzana jest tu również w ramach chirurgicznego leczenia zmian skórnych w kierunku czerniaka oraz nowotworów tkanek miękkich.

Wszystkie zabiegi wykonywane w ramach Chirurgii Onkologicznej Szpitala Prywatnego Salve są poprzedzone konsultacją chirurgiczną i anestezjologiczną i na tej podstawie pacjentki są kwalifikowane do zabiegu. Zakres usług jednostki obejmuje m.in. amputację gruczołu piersiowego, wycięcie miejscowe oraz szerokie zmiany w gruczole piersiowym lub guza (BCT) z biopsją węzła wartownika (SNB). Chirurgicznie leczone są tu ponadto zmiany barwnikowe skóry oraz zmiany nowotworowe skóry, również twarzyy. Oprócz biopsji (cienko- i gruboigłowej) konsultacja obejmuje także podstawową diagnostykę, którą stanowi mammografia oraz USG.

Cena konsultacji w zakresie chirurgii onkologicznej w Łodzi i w USA

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr

Według MK Consulting, za wizytę konsultacyjną u chirurga-onkologa z wstępnym badaniem trzeba w placówkach medycznych na terenie USA zapłacić 111,50 $ (424 zł), natomiast za konsultację terapeutyczną w kierunku radioterapii – 150 $ (570 zł). Dla porównania, w Łodzi jest kwota około 180 zł. 

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej - ceny w Łodzi na tle innych miast

  • Łódź od 80 zł do 200 zł
  • Warszawa od 80 zł do 400 zł
  • Gdańsk od 190 zł do 200 zł
  • Bydgoszcz od 130 zł do 250 zł
  • Kraków od 200 zł do 300 zł
  • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
  • Wrocław od 150 zł
  • Lubin od 145 zł
  • Piotrków Trybunalski od 120 zł
  • Kędzierzyn-Koźle od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga onkologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska