Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej Wrocław

Synonimy: konsultacja chirurga onkologa, konsultacja chirurgiczno onkologiczna, chirurg onkolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej we Wrocławiu?

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Komorowice (11 km od centrum Wrocławia)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej Wrocław - informacje

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Chirurgia onkologiczna jest dziedziną medycyny, zajmująca się leczeniem operacyjnym nowotworów. Jest specjalnością szczegółową chirurgii. Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej z lekarzem specjalistą chirurgiem onkologiem przeprowadzana jest najczęściej w formie wywiadu lekarskiego, w czasie którego lekarz zadaje pytania, dotyczące m.in. rodzaju i okresu trwania dolegliwości bólowych, przebytych chorób itp. Następnie następuje badanie fizykalne, które polega na przebadaniu ciała pacjenta wzrokiem, słuchem i dotykiem. Jeśli przypadek chorobowy kwalifikuje się do leczenia w danej placówce, to ustalony zostaje termin kolejnych szczegółowych badań, które uściślą rozpoznanie, albo termin samego leczenia.

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej we Wrocławiu

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska POLIMED we Wrocławiu jest wielospecjalistyczną placówką medyczną, w ramach której działa Poradnia Chirurgii Onkologicznej, oferująca konsultacje oraz leczenie schorzeń z zakresu chirurgii onkologicznej. Poradnia ma w swojej ofercie diagnostykę i leczenie nowotworów łagodnych i złośliwych piersi, jamy brzusznej,  tarczycy oraz skóry, a także dermatoskopową ocenę znamion i różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne.

Lek. med. Rafał Szulc z Wrocławia to chirurg onkolog, do którego można udać się w celu odbycia konsultacji lekarskiej w zakresie tej specjalności medycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz Certyfikat European Institute of Oncology, a także liczne dyplomy i certyfikaty, potwierdzające uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii onkologicznej (m.in. 6th Annual School of Oncoplastic Surgery w Dallas, Advanced Course on Oncoplastic Breast Surgery w Budapeszcie). W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się w leczeniu chorób nowotworowych gruczołu piersiowego, narządów przewodu pokarmowego, skóry i tkanek miękkich.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Onkomed we Wrocławiu to ośrodek medyczny, specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu chorób nowotworowych. Przeprowadzić tu można konsultację specjalistyczną, badania (m.in. USG jamy brzusznej, piersi, narządów rodnych) oraz cały cykl leczenia chorób o podłożu nowotworowym, obejmujący m.in. chemioterapię, kriochirurgię, laseroterapię oraz leczenie operacyjne.

Porównanie cen konsultacji z chirurgiem onkologiem w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Sala operacyjna w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sala operacyjna w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny

We Wrocławiu konsultacja specjalistyczna z zakresu chirurgii onkologicznej  kosztuje od 120 – 200 zł, natomiast w Private Medical Centre w Londynie (Wielka Brytania) cena takiej usługi wynosi 70 funtów (ok. 385 zł).

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 150 zł
  • Warszawa od 80 zł do 300 zł
  • Łódź od 80 zł do 200 zł
  • Bydgoszcz od 130 zł do 250 zł
  • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
  • Kraków od 200 zł do 300 zł
  • Gdańsk od 190 zł do 200 zł
  • Lubin od 145 zł
  • Kędzierzyn-Koźle od 150 zł
  • Piotrków Trybunalski od 120 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga onkologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska