Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - informacje

Sala operacyjna w Plus Med Sala operacyjna w Plus Med

Operacyjna korekcja defektów, blizn, ubytków powstałych w wyniku poparzeń, przebytych operacji czy leczenia nowotworów skóry to podstawowy zakres działania chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, a powyższe procedury mają charakter zdrowotny i funkcjonalny. Ponieważ każdy przypadek jest indywidualny – wymaga konsultacji w zakresie przeciwwskazań, rezultatów i rokowań.

Bezpieczne odmładzanie ze skalpelem

Na około 30 minutową rozmowę wraz z badaniem w zakresie Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej, do gabinetu Lux-Med w Gdańsku Wrzeszczu, zaprasza specjalista chirurgii plastycznej, dr hab. n. med. Alicja Renkielska. Jest ona członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Kierownikiem Chirurgii plastycznej w Gdańsku, a praktykę lekarską rozpoczęła w 1999 r. Współpracuje i zabiegi przeprowadza w Gdyni, w Clinica Medica oraz w NZOZ Clinica Sopot.

Będąc w Trójmieście, na konsultację medyczną w zakresie abdominoplastyki, korekcji nosa lub powiększenia piersi, możemy się również umówić w Centrum Zdrowia Swissmed, gdzie wykonywane są zarówno zabiegi estetyczne, jak i rekonstrukcyjne. Konsultacji udziela i operacje przeprowadza specjalista chirurgii plastycznej II stopnia, dr n. med. Jerzy Jankau. Centrum, z siedzibą w Gdańsku, od 2005 r. świadczy odpłatne usługi medyczne w zakresie konsultacji medycznych, diagnostyki oraz lecznictwa szpitalnego w nowoczesnych ośrodkach na terenie Trójmiasta.

W zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej oraz medycyny estetycznej, specjalizuje się Bałtyckie Centrum Chirurgii Plastycznej zlokalizowane w części apartamentów hotelu Aquarius Spa 5* w Kołobrzegu. Bogate poradnictwo w zakresie oferty oraz dostępny dla pacjentów kalendarz wizyt specjalistycznych, uzupełniają konsultacje u dr n. med. Andrzeja Krajewskiego – Prezesa Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i specjalisty w dziedzinie plastyki piersi oraz leczenia blizn. Zespół ponadto tworzy m.in. specjalista blefaroplastyki i chirurgii naczyniowej – lek. med. Zbigniew Gołofit.  

Zlokalizowana w centrum Szczecina Mediklinika jest najstarszą prywatną kliniką w województwie zachodniopomorskim. Bogata oferta usług z panelem leczenia w zakresie kardio-, gastro-, uro- czy onkologii, obejmuje również chirurgię ogólną, dziecięcą oraz plastyczną. W związku z dużym zainteresowaniem tą ostatnią, klinika uruchomiła dodatkowe terminy bezpłatnych konsultacji u chirurga plastycznego, lek. med. Michała Piotrowiaka. Ponadto, udzielają ich w zakresie oferty oraz zabiegi wykonują, należąca do Norweskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych, dr n. med. Beata Marszałek oraz specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej, dr n. med. Jarosław Tribull-Potapczuk.

Korekcję małżowin usznych czy wiotkich ramion, w Poznaniu możemy skonsultować z dr n. med. Wojciechem Chiciakiem, w Centrum Medycznym neoMedica. Specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej i dziecięcej, jest członkiem zwyczajnym – założycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Centrum jest prywatną placówką, gdzie kompleksowo zadbamy o zdrowie i urodę, a panel zabiegów plastycznych uzupełnia oferta medycyny estetycznej.  

Pełen zakres konsultacji chirurgicznych w zakresie plastyki ciała, świadczy klinika Alma-Medica w Zabierzowie. Konsultacje są odpłatne, a przeprowadza je Członek Towarzystwa Mikrochirurgii, specjalista chirurgii plastycznej, lek. med. Marek Ciesiński, który ma za sobą m.in. specjalistyczne doświadczenia w Klinice Chirurgii Plastycznej w Vejle – największym ośrodku chirurgii piersi w Danii. Usytuowana na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, 10 km od Krakowa i 8 km od lotniska w Balicach, klinika posiada blok operacyjny oraz część hospitalizacyjną z możliwością kilkudniowej rekonwalescencji pod opieką pielęgniarską.

Ile kosztuje konsultacja u chirurga plastycznego w Polsce i na świecie?

Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS
Zdecydowanie niższe koszty poniesiemy, decydując się na spotkanie z chirurgiem plastykiem w kraju. W Paryżu, u dr Laurenta Benadiba, konsultacje zaczynają się od 101 $ (333 zł). W Studio Medico Akron w Peschiera del Garda (prowincja Werona), u dr Matteo Vigo zapłacimy od 130 $ (429 zł), a dolną granicą kosztów spotkania z dr Grantem Stevensem w jego klinice Marina Del Rey w Beverly Hills (USA) jest 150 $ (495 zł). Niemal tyle samo, 152 $ (500 zł), wynosi konsultacja u dr Francesco Alia z Mediolanu.

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 120 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Lubin od 100 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 280 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 250 zł
 • Gdańsk od 200 zł
 • Gdynia od 200 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

Autor: