Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Bielsko-Biała

Synonimy: konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Filtruj wyniki
Bielsko-Białaul. Żywiecka 71

Klinika Galena

ocena 4.6 / 5 (27 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Doktor Lucki szczerze odpowiedzial na moje pytania zwiazane z zabiegiem i doradzil mi profesjonalnie, wizyta przebiegla szybko I sprawnie." 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Bielsko-Biała - informacje

Kadra w Euroklinika Kadra w Euroklinika

Każdy, kto planuje zabieg chirurgiczny, zwłaszcza jeśli dotyczy operacji kosmetycznych czy rekonstrukcyjnych musi wcześniej o tym porozmawiać z lekarzem prowadzącym, w celu omówienia wszystkich możliwości oraz konsekwencji podjęcia określonego typu zabiegu, potencjalnych powikłań i czasu rekonwalescencji. Konsultacja jest ponadto dla operatora możliwością oceny wskazań i przeciwwskazań, starając się te ostatnie rozważyć w kontekście alternatywnego leczenia.    

Chirurgia kosmetyczna – zaplanować zabieg

Kwalifikacje i przygotowanie chorych do operacji oraz opieka pooperacyjna to podstawowy zakres działalności Poradni chirurgii plastycznej działającej w ramach Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej. Jednostka świadczy ponadto konsultacje i diagnostykę schorzeń z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, po rozległych oparzeniach, a także po mastektomii. W zakresie usług są również konsultacje z medycyny estetycznej. Lekarze konsultujący i wykonujący zabiegi to dr n. med. Janusz Sirek, specjalista chirurgii plastycznej oraz lek. med. Sybilla Piekarska, specjalista chirurgii plastycznej.

Dr Sirek MedCosmetic to jedna z pierwszych w kraju klinik chirurgii plastycznej. Wysokie standardy medyczne, cztery sale operacyjne i zespół nowoczesnych sal zabiegowych z całodobową opieką to warunki, jakie czekają na pacjenta po decyzji o tutejszym leczeniu. Każdą procedurę chirurgiczną poprzedza konsultacja, jakiej udzielają specjaliści chirurgii plastycznej i ogólnej, a dodatkową opcją ułatwiającą terapię jest możliwość jej finansowania w dogodnych ratach. Dr n. med. Janusz Sirek jest ponadto właścicielem Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej.

Plastyka piersi, plastyka brzucha z korekcją brzucha obwisłego, a także korekcje twarzy i jej podzespołów to tylko niektóre procedury jakie skonsultujemy z lek med. Arkadiuszem Kuną, specjalistą chirurgii plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Pod Bukami. Ponad 4000 udanych zabiegów plastycznych i rekonstrukcyjnych to dorobek zawowodowy specjalisty, który w trakcie konsultacji precyzyjnie tłumaczy szczegóły związane z każdą procedurą i ich alternatywnymi metodami wraz z ich kosztem. 

We wszystkich zabiegach w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej specjalizuje się lek. med. Martin Brzuchanski, specjalista chirurgii plastycznej związany z Oddziałem Chirurgii Plastycznej Szpitala św. Łukasza. Face Lifting górny, dolny i całkowity, plastyka powiek, nosa i uszu oraz szeroki zakres operacji plastycznych brzucha z miniplastyką to zaledwie fragment długiej listy zabiegów, jakie świadczy w ramach jednostki i jakie wcześniej konsultuje. Placówka swoją działalność prowadzi od 2000 r., zabiegi z zakresu chirurgii kosmetycznej świadcząc od 2010 r. 

MD Medmix to medycyna ciała i włosa – miejsce, które oprócz zabiegów chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej, świadczy profesjonalne usługi w zakresie trychologii,  przeszczepów włosów oraz ich mikropigmentacji. Wizyty konsultacyjne w zakresie wybranych procedur obejmują medycynę estetyczną, chirurgię oraz dermatologię, a decydując się na zabieg plastyczny, mamy w ofercie możliwość zrealizowania kilku procedur modelowania sylwetki i korekcji zmarszczek (liposukcja i lipofilling), ginekomastii czy zabiegi tzw. małej chirurgii (usuwanie tłuszczaków, znamion).

Na konsultacje 3D z wizualizacją efektów zaprasza do swojego Gabinetu w Katowicach dr n. med. Marcin Sierociński, specjalista chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, konsultant Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej i członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. W ramach wizyty, wykonywane są 3 zdjęcia wybranego fragmentu ciała oraz jego komputerowy model, który jest następnie kształtowany (komputerowo), wspólnie z lekarzem. Placówka oferuje szeroki wachlarz metod leczenia – od medycyny estetycznej aż po skomplikowane działania chirurgiczne. 

Ile zapłacimy za konsultacje u specjalisty z chirurgii plastycznej w Chestnut Hill (USA)?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Jak przyznaje dr Jeffrey Spiegel, chirurg plastyk, większość lekarzy pobiera 100-200 $ (370-740 zł) za wizytę konsultacyjną, a opłata niejednokrotnie jest odliczana od podjętego zabiegu.  

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 150 zł do 200 zł
 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Lubin od 100 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Szczecin od 120 zł do 200 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska