Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Bydgoszcz

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Bydgoszcz - informacje

Kadra w Szpital Świętego Łukasza Kadra w Szpital Świętego Łukasza

Chirurgia plastyczna jest coraz bardziej popularną dziedziną medycyny. Obejmuje ona szereg zabiegów, dotyczących operacyjnej korekcji rzeczywistych oraz odczuwalnych defektów ciała i twarzy pacjenta. Przed każdym zabiegiem plastycznym niezbędna jest konsultacja lekarska, podczas której specjalista chirurgii plastycznej pomaga dobrać właściwy dla pacjenta zabieg i metodę znieczulenia, a także omawia przebieg operacji i udziela wskazówek, dotyczących przygotowania się do zabiegu. Konsultacja może dotyczyć rekonstrukcji i plastyki piersi, operacji plastycznych w obrębie twarzy (np. korekcji uszu, nosa lub powiek), metod modelowania ciała i likwidacji tkanki tłuszczowej, jak również plastyki blizn, powstałych w wyniku urazów mechanicznych.

Gdzie w Bydgoszczy można się umówić na prywatną wizytę do chirurga plastycznego

Konsultacje specjalistyczne w zakresie chirurgii plastycznej ma w swojej ofercie bydgoska Klinika Medyczna Wident. W placówce po konsultacji przeprowadzić można szereg operacji plastycznych w obrębie twarzy i jej podzespołów, w tym korekcję nosa (plastyka części chrzęstnej lub totalna korekcja nosa, obejmująca modelowanie zarówno chrzęstnej, jak i kostnej części) oraz operacje uszu (zmniejszenie uszu, korekcja odstających uszu i rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha).

Również w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej działającej przy Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. Dr Antoniego Jurasza oferowana jest prywatna konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej. Placówka posiada szeroką ofertę zabiegów i operacji, wśród których można wyróżnić m.in. plastykę odstających małżowin usznych, rekonstrukcje piersi kobiecych po operacjach onkologicznych i leczenie blizn pooparzeniowych, jak również przeszczepy tkanki tłuszczowej, plastykę powłok brzusznych i liposukcję.

Porady w zakresie chirurgii plastycznej w Bydgoszczy może udzielić również dr n.med. Andrzej Świątkiewicz, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, a doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Centrum Chirurgii Plastycznej Bieńkowski w Bydgoszczy, Centrum Chirurgii Plastycznej Arsplastica w Szczecinie czy w Szpitalu Powiatowym w Świeciu. Uczestniczył także w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach naukowych - ukończył np. „Kurs podawania toksyny botulinowej Botox w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy” czy szkolenie „Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia estetyczna”. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Jaka jest cena prywatnej wizyty u chirurga plastycznego w Bydgoszczy, a jaka w Charlestown?

Kadra w Szpital Świętego Łukasza Kadra w Szpital Świętego Łukasza

W Hunter Plastic Surgery w Charlestown w Australii konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej kosztuje 170$ (ok. 650 zł), natomiast w Bydgoszczy taką wizytę można odbyć już za 150 zł.

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 100 zł do 250 zł
 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 300 zł
 • Szczecin od 150 zł do 300 zł
 • Tychy od 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 250 zł
 • Kielce od 200 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.