Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Częstochowa

Synonimy: konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Filtruj wyniki
Częstochowaul. Meliorantów 3

Centrum Medyczne Suliga

ocena 4.7 / 5 (103 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Przychodząc do Państwa Kliniki zakładam, że osiągnę cel, który chcę uzyskać. Pełnia szczęścia będzie finalny wynik zabiegu którego się podejmie pan doktor Suliga z którego będę zadowolony w pełni usatysfakcjonowany osiągnięciem wyżej wymienionego celu z jakim się do państwa skierowałem. Wierzę że tak będzie, wówczas wypowiem się na temat opinii jaką Państwo ode mnie oczekują. Karol Taube" 

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Częstochowa - informacje

Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Wizyta u chirurga plastycznego, u którego pacjent planuje wykonać zabieg, jest niezbędnym etapem, poprzedzającym operację z uwagi na możliwość wyjaśnienia wszystkich kwestii, związanych z procedurą zarówno pod kątem zaplanowanych zmian, jak i ewentualnych przeciwwskazań, o czym informuje chirurg plastyczny na podstawie wywiadu i badań, które zleca. Po kwalifikacji pacjent ma możliwość także szczegółowego omówienia z lekarzem czasu pobytu oraz postępowania pooperacyjnego wraz z całym kosztorysem.   

Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej w Częstochowie

Konsultacje oraz kwalifikacje do zabiegów chirurgii plastycznej piersi oferuje lek. med. Przemysław Jasnowski, specjalista II stopnia chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej, „chirurg piersi”, którego kwalifikacje potwierdza udział w konferencjach onkoplastyki piersi, m.in. pod patronatem prof. dr hab. n. med. Andrzeja Zielińskiego i prof. dr hab. n. med. Andrzeja Szawłowskiego (Nałęczów 2003) oraz kurs międzynarodowy „Onkoplastyka piersi”, (Gdańsk 2007). Lekarz konsultuje w zakresie powiększania piersi, ich podniesienia i redukcji, a także leczenia męskiej ginekomastii. Ponadto porady obejmują kwalifikacje do zabiegów plastyki powłok brzucha.

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej obejmuje przygotowanie do wszystkich procedur zabiegowych, świadczonych w Centrum Medycznym Suliga, gdzie wykonywane są operacje zarówno estetyczne, jak i rekonstrukcyjne. W tym ostatnim przypadku zakres wykonywanych zabiegów obejmuje leczenie urazów mechanicznych, oparzeń, nowotworów, a także leczenie wad wrodzonych. Podczas konsultacji przeprowadzana jest kwalifikacja do odpowiednio dobranego zabiegu korekcji chirurgicznej, a najczęściej wykonywane procedury to face lift, chirurgiczne modelowanie sylwetki oraz abdominoplastyka.

Około 30 km od Częstochowy, w Żarkach Letnisko, konsultacje chirurgiczne w zakresie chirurgii plastycznej oferuje Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej Dr Olender, a usługa poprzedza wszystkie zabiegi objęte ofertą: z chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej jak i nieoperacyjne zabiegi estetyczne. Zakres procedur chirurgicznych stanowi chirurgia piersi (w tym zabiegi rekonstrukcyjne), modelowanie sylwetki, plastyka podzespołów twarzy, jak również zabiegi ginekologii estetycznej. 

Cena konsultacji u chirurga plastycznego w Częstochowie i w Genk (Belgia)

Kadra w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Kadra w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

W Częstochowie ceny konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej kształtują się w granicach 100-120 zł. Nieco wyższe są ceny takiej konsultacji w Wellness Kliniek, gdzie trzeba zapłacić 35 €, czyli niemal 150zł.

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Lubin od 100 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Szczecin od 120 zł do 200 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska