Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Częstochowa

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Częstochowa, ul. Meliorantów 3

Centrum Medyczne Suliga

4,4 / 5  (168 opinii)  rozwiń

Nie jestem zadowolona ponieważ poszłam po konsultacje w/s powiększania piersi własnym tłuszczem a Pan doktor bardzo mnie namawiał na implanty i powiedział że on nie wypełnia tłuszczem. To dlaczego w internecie w ofercie jest taki zabieg w cenie 5tys skoro Pan doktor go nie wykonuje? Czuje się oszukana. Strata 120 zl za konsultację ~ Katarzyna (Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, lek. Ryszard Suliga)

 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 180 zł

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Częstochowa - informacje

  Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

  Wizyta u chirurga plastycznego, u którego pacjent planuje wykonać zabieg, jest niezbędnym etapem, poprzedzającym operację z uwagi na możliwość wyjaśnienia wszystkich kwestii, związanych z procedurą zarówno pod kątem zaplanowanych zmian, jak i ewentualnych przeciwwskazań, o czym informuje chirurg plastyczny na podstawie wywiadu i badań, które zleca. Po kwalifikacji pacjent ma możliwość także szczegółowego omówienia z lekarzem czasu pobytu oraz postępowania pooperacyjnego wraz z całym kosztorysem.   

  Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej w Częstochowie

  Konsultacje oraz kwalifikacje do zabiegów chirurgii plastycznej piersi oferuje lek. med. Przemysław Jasnowski, specjalista II stopnia chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej, „chirurg piersi”, którego kwalifikacje potwierdza udział w konferencjach onkoplastyki piersi, m.in. pod patronatem prof. dr hab. n. med. Andrzeja Zielińskiego i prof. dr hab. n. med. Andrzeja Szawłowskiego (Nałęczów 2003) oraz kurs międzynarodowy „Onkoplastyka piersi”, (Gdańsk 2007). Lekarz konsultuje w zakresie powiększania piersi, ich podniesienia i redukcji, a także leczenia męskiej ginekomastii. Ponadto porady obejmują kwalifikacje do zabiegów plastyki powłok brzucha.

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej obejmuje przygotowanie do wszystkich procedur zabiegowych, świadczonych w Centrum Medycznym Suliga, gdzie wykonywane są operacje zarówno estetyczne, jak i rekonstrukcyjne. W tym ostatnim przypadku zakres wykonywanych zabiegów obejmuje leczenie urazów mechanicznych, oparzeń, nowotworów, a także leczenie wad wrodzonych. Podczas konsultacji przeprowadzana jest kwalifikacja do odpowiednio dobranego zabiegu korekcji chirurgicznej, a najczęściej wykonywane procedury to face lift, chirurgiczne modelowanie sylwetki oraz abdominoplastyka.

  Około 30 km od Częstochowy, w Żarkach Letnisko, konsultacje chirurgiczne w zakresie chirurgii plastycznej oferuje Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej Dr Olender, a usługa poprzedza wszystkie zabiegi objęte ofertą: z chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej jak i nieoperacyjne zabiegi estetyczne. Zakres procedur chirurgicznych stanowi chirurgia piersi (w tym zabiegi rekonstrukcyjne), modelowanie sylwetki, plastyka podzespołów twarzy, jak również zabiegi ginekologii estetycznej. 

  Cena konsultacji u chirurga plastycznego w Częstochowie i w Genk (Belgia)

  Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

  W Częstochowie ceny konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej kształtują się w granicach 100-120 zł. Nieco wyższe są ceny takiej konsultacji w Wellness Kliniek, gdzie trzeba zapłacić 35 €, czyli niemal 150zł.

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Częstochowie na tle innych miast

  • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
  • Warszawa od 150 zł do 320 zł
  • Kraków od 120 zł do 300 zł
  • Wrocław od 100 zł do 200 zł
  • Łódź od 150 zł do 200 zł
  • Katowice od 125 zł do 200 zł
  • Szczecin od 150 zł do 200 zł
  • Gdańsk od 200 zł do 300 zł
  • Bydgoszcz od 100 zł do 250 zł
  • Kielce od 200 zł
  • Rzeszów od 100 zł do 200 zł
  • Zielona Góra od 150 zł
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej cena »

  Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.