Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Kraków

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Wizyta u specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej jest ważnym krokiem przed podjęciem decyzji o jakiejkolwiek operacji plastycznej. Podczas konsultacji pacjent otrzyma wszelkie informacje dotyczące planowanego zabiegu wraz z przebiegiem operacji oraz spodziewanym efektem. Ponadto, chirurg plastyczny będzie mógł poznać i zweryfikować oczekiwania pacjenta co do zabiegu i przyszłego wyglądu oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Ważnym kryterium kwalifikującym pacjenta  jest jego pełnoletność bądź zgoda rodziców.

Operacja plastyczna – zaplanować zabieg

Związana m.in. z Oddziałem Chirurgii Plastycznej Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie oraz ze Specjalistycznym Centrum Chirurgicznym Estetika, lek. med. Katarzyna Michalska, chirurg plastyczny, chirurg, lekarz medycyny estetycznej świadczy fachowe konsultacje i dostęp do nowoczesnych i skutecznych metod leczenia chirurgicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i posiada Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjenta 2012".

Pacjentom Kliniki Chirurgii Plastycznej Alma-Medica w Zabierzowie, oferowane są konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej niezbędne nie tylko do omówienia wskazań i przeciwwskazań do wykonania określonego zabiegu, oczekiwań pacjenta oraz stanu jego zdrowia, ale także ceny zabiegu, której wysokość zależy od stopnia skomplikowania procedury oraz czasu pobytu pacjenta w Klinice. Ponadto w Klinice świadczone są bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej wraz z oceną stanu skóry oraz dobór odpowiednich zabiegów. Konsultacje te przeprowadza specjalista – kosmetolog. 

Euro-Clinic to dwa prywatne ośrodki – NZOZ Euro-Medica oraz NZOZ Euro-Diagnostyka. Nowoczesne placówki realizują świadczenia medyczne z zakresu m.in. diagnostyki obrazowej, chirurgii plastycznej, estetycznej oraz chirurgii naczyniowej. Ponieważ każdy zabieg z zakresu chirurgii wymaga specjalistycznej konsultacji z lekarzem, pacjenci decydujący się na operacje plastyczne mogą skorzystać z wizyty konsultacyjnej, jaką świadczy tu dr n. med. Rafał Pabiańczyk. Związany z Oddziałem Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, prowadzi również własną praktyką lekarską.

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk związany jest także z Instytutem Dermatologii Eco-Lab, gdzie w ramach chirurgii plastycznej świadczy konsultacje przed zabiegiem, konsultacje z usunięciem szwów oraz z założeniem bądź zmianą opatrunku. Specjalistyczna placówka medyczna oferuje pełny zakres zabiegów zarówno dermatologii klinicznej, chirurgii dermatologicznej, jak i medycyny estetycznej, a po wykonanej operacji przeprowadzane konsultacje oraz zmiany opatrunku i usunięcie szwów są bezpłatne. 

Centrum Okulistyki Centre De La Vision to nowoczesny ośrodek specjalizujący się w zabiegach z zakresu okulistyki, diabetologii  oraz chirurgii plastycznej, a wysokie standardy usług medycznych oraz obsługi pacjenta reguluje Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. W ramach Poradni chirurgii plastycznej, która działa tu od 2011 r., udzielane są konsultacje oraz kwalifikacje pacjentów do zabiegów plastycznych, a ich koszt wraz z operacjami jest refundowany w ramach umowy z NFZ.

Konsultacja lekarska jest ważnym etapem w procesie podejmowania decyzji o zabiegu, nierzadko determinującym wybór metody leczenia. Zlokalizowany w samym centrum Krakowa Oddział Chirurgii Plastycznej Ars-Medica, jaki należy do Ośrodka Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars-Medica, posiada w swoich strukturach poradnię chirurgii plastycznej, gdzie specjaliści udzielają konsultacji oraz kwalifikują do zabiegów. Szeroką gamę specjalistycznych procedur konsultuje  m. in. u lek. med. Marek Ciesiński, specjalista chirurgii plastycznej.

Ile zapłacimy za konsultację u chirurga plastyka w Krakowie i w Meridian (USA)?

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Konsultacje w Małopolsce są średnio o ponad połowę tańsze. Opłata za konsultacje w Meridian Plastic Surgery wynosi 100 $ (480 zł) i dotyczy kierunku leczenia, sposobu przeprowadzonego zabiegu oraz ma charakter edukacyjny.

 

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 125 zł do 200 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 300 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 250 zł
 • Kielce od 200 zł
 • Rzeszów od 100 zł do 200 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.