Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Łódź

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Este l'arte Gabinet zabiegowy w Este l'arte

Przed jakimkolwiek zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej niezbędna jest konsultacja, czyli rozmowa specjalisty z pacjentem. Lekarz musi poznać dokładnie oczekiwania pacjenta, aby wspólnie wybrać odpowiednią metodę w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Osoba, chcąca skorygować swoje ciało, musi natomiast dowiedzieć się, jak przygotować się do operacji i czego się po niej może spodziewać.

Na konsultacje z chirurgii plastycznej do Łodzi

Klinika Chirurgii Plastycznej Este l'arte mieszcząca się w Łodzi oferuje szereg operacji plastycznych, które każdy pacjent omawia indywidualnie na konsultacjach ze specjalistą. Rozmowa taka jest niezwykle istotna, gdyż dzięki niej lekarz może poznać indywidualne oczekiwania każdego pacjenta co do rezultatów w przypadku, np. powiększenia biustu, face-liftingu, liposukcji czy plastyki pochwy. Jednym z lekarzy jest tutaj dr n. med. Ryszard Bratoś, specjalista chirurgii ogólnej (od 1985 roku) oraz chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, z której egzamin II stopnia zdał w 1989 roku. Doświadczenie zdobywał w Holandii, pracując tam wielokrotnie na Oddziale Chirurgii Plastycznej szpitala w Venlo w latach 1990-2000.

W Gabinecie Chirurgii Plastycznej mieszczącej się w Dermedzie na konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej pacjent może przyjść do dr n. med. Doroty Żukowskiej, specjalistki chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej (II stopnia od 1999 roku). Doświadczenie z tej dziedziny zdobywała, uczestnicząc w polskich i zagranicznych szkoleniach w takich krajach jak: w Hiszpanii, Grecji, Rosji czy Indiach. W gabinecie specjalizuje się w różnorodnych zabiegach plastycznych dotyczących twarzy (np. plastyka powiek), ciała (plastyka powłok brzusznych) jak i biustu (mammoplastyka). 

Na konsultacje z chirurgiem plastykiem można także umówić się w Łodzi do ZOZ Uroda i Zdrowie. W czasie takiej wizyty pacjent pozna wszelkie aspekty interesującej go operacji plastycznej niezależnie od tego, co chciałby skorygować we własnym ciele. Może to być m.in. abdominoplastyka (plastyka obwisłego brzucha), korekcja odstających małżowin usznych czy korekcja ginekomastii. Tym chirurgiem jest tutaj m.in. dr n. med. Tomasz Zieliński, specjalista chirurgii plastycznej, z której zdał egzamin II stopnia w 1999 roku oraz specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1992 roku). Swoje doświadczenie z chirurgii plastycznej zdobywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W gabinecie konsultacyjnym Edd-Med mieszczącym się w Medical Magnus Clinic na konsultacje przyjmuje dr n. med. Edward Lewandowicz, specjalista chirurgii plastycznej, którym jest od 1986 roku. Jak przyznaje chirurg ta dziedzina medycyny jest jego życiową pasją. Swoją wiedzę z tego zakresu przekazuje studentom oraz lekarzom w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej, wykładając w Klinice Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej praktyce zajmuje się chirurgią plastyczną skóry, brzucha, piersi a także małżowin usznych i nosa.

W NZOZ dr Lik Clinik można umówić się na konsultacje ze specjalistami różnych dziedzin medycyny, w tym na wizytę z zakresu chirurgii plastycznej celem zaplanowania takich zabiegów jak: plastyki okolic intymnych, plastyki nosa chrzęstnego, liftingu bądź korekcji wciągniętych brodawek. Jednym z chirurgów jest tutaj prof. nadzw. dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski, specjalista chirurgii plastycznej II stopnia od 2003 roku oraz chirurgii ogólnej I stopnia od 1989 roku, który pomaga także pacjentom, chcącym zmienić swój wygląd, w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. N. Barlickiego w Łodzi.

W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 w Łodzi działa Oddział Kliniczny Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, gdzie chirurdzy plastycy przeprowadzają szereg zabiegów z zakresu plastyki ciała oraz rekonstrukcji tkanek po urazach i nowotworach oraz w przypadku wad rozwojowych. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr n. med. Marta Fijałkowska, chirurg plastyczny od roku 2014, która jest autorką licznych artykułów naukowych opublikowanych w czasopismach dotyczących chirurgii plastycznej. Uczestniczyła w kilkudziesięciu konferencjach z tego zakresu w kraju i za granicą.

Ile kosztuje konsultacja z chirurgiem plastycznym w Łodzi a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

W Łodzi konsultacje z chirurgii plastycznej to kwota przedziału 100 zł. W Londynie w klinice Uppal Plastic Surgery - Harley Street za taką usługę pacjentka musi zapłacić 550 zł.

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 150 zł do 200 zł
 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 200 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 300 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 250 zł
 • Kielce od 200 zł
 • Rzeszów od 100 zł do 200 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.