Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Rzeszów

Synonimy: konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Rzeszów - informacje

Gabinet zabiegowy w Face Institute Gabinet zabiegowy w Face Institute

Do specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej zgłaszają się osoby, pragnące podkreślić swoją urodę lub usunąć rzeczywiste albo subiektywnie postrzegane niedoskonałości w obrębie twarzy i sylwetki. Każdy przypadek jest inny, dlatego przed operacją konieczna jest konsultacja, dotycząca przeciwwskazań, rezultatów oraz rokowań danego zabiegu. W trakcie konsultacji chirurg plastyczny zapozna pacjenta z wybraną procedurą oraz odpowie na wszelakie pytania.

Wizyta konsultacyjna u specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej w Rzeszowie

Porad z zakresu chirurgii plastycznej udziela lek. med. Maciej Kuczyński, chirurg plastyczny., który jest wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Rigshospitalet (w Danii). Był uczestnikiem wielu konferencji naukowych, w tym konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy. Udać się można do niego na powiększenie łydek przeszczepem własnego tłuszczu, plastykę zwiotczałych powłok brzusznych, czy korekcję chirurgiczną pośladków, a także na korektę odstających uszu oraz operację plastyczną nosa. Jego oferta obejmuje również szereg zabiegów dla mężczyzn, w tym operacje ginekomastii, operacje stulejki, plastykę worka mosznowego oraz wszczepienie protezy jądra.

W Rzeszowie konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej jest możliwa do przeprowadzenia również w Gabinecie Chirurgii Kosmetycznej. W ofercie placówki znajduje się cały szereg zabiegów chirurgi plastycznej, obejmujący korekcję powiek, korektę ust oraz operację plastyczną odstających uszu. W placówce szukać pomocy mogą również osoby zmagające się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w określonej okolicy ciała, którym oferowana jest procedura liposukcji klasycznej.

Na konsultację z zakresu chirurgii plastycznej udać się można również do lek. med. Marka Paula, specjalisty chirurgii plastycznej. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Beth Israel Deaconess Medical Center w Szpitalu Iniwersytetu Harvard w Bostonie. Specjalizuje się m.in. w zabiegach rekonstrukcyjnych piersi po mastektomii, w symetryzacji i podnoszeniu piersi oraz operacji ginekomastii i gigantomastii. Jego oferta obejmuje również plastykę powiek dolnych i górnych, korekcję odstających uszu, plastykę nosa, lifting twarzy oraz przeszczepy własnej tkanki tłuszczowej pacjenta (np. przeszczep tłuszczu na piersi, pośladki i podudzia).

Wizyta prywatna u specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej w Rzeszowie i w Meridian - porównanie cen

Gabinet zabiegowy w Face Institute Gabinet zabiegowy w Face Institute

W Rzeszowie za prywatną wizytę u chirurga plastycznego zapłacić trzeba około 200 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Meridian Plastic Surgery w Meridian (w USA) wynosi ona 100 dolarów amerykańskich, czyli około 380 złotych.

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 100 zł do 200 zł
 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 280 zł
 • Katowice od 120 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Lubin od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Pokaż więcej »

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska