Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Warszawa

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Oprócz wskazań zdrowotnych i funkcjonalnych, chirurgia plastyczna niesie ze sobą „obietnicę” eliminacji błędów natury, co warunkuje w ostatnim czasie wzrost zainteresowania chirurgią estetyczną. Idą za tym względy mentalne i kulturowe związane z modelem zdrowego życia, sukcesu i nierzadko z presją młodego wyglądu. Tym bardziej decyzje o operacji, które bywają nieodwracalne, są poprzedzane konsultacją chirurgiczną i biegłym wywiadem w zakresie uwarunkowań i motywacji pacjenta.

Rekonstrukcja młodości

W Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt konsultacja lekarska jest warunkiem wyznaczenia terminu zabiegu. Po zaproszeniu pacjent jest kwalifikowany przez specjalistę do zabiegu, a dopiero potem ustalane są szczegóły procedury. Datę konsultacji wyznacza się telefonicznie z recepcją Kliniki. Chirurg plastyk, dr n. med. Marek Szczyt specjalizuje się w technikach operowania pod mikroskopem, chirurgii laserowej i endoskopowej oraz w chirurgii twarzowo-szczękowej. Jego klinika to 1500 m² nowoczesnej powierzchni, z dwoma salami operacyjnymi, salą wybudzeń oraz z pokojami pooperacyjnymi.

Plastykę piersi czy modelowanie sylwetki skonsultujemy u chirurga plastycznego, dr n. med. Wojciecha Wacławowicza w Szpitalu św. Anny Centrum Medycznego EMC w Piasecznie. Specjalista w chirurgii rekonstrukcyjnej i dziecięcej, dr Wacławowicz jest członkiem m.in. Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Pacjenci chirurga, od początku terapii, mają zagwarantowaną kompleksową, całodobową opieką medyczną. Konsultacje należy umawiać telefonicznie z koordynatorem. Grupa EMC Instytut Medyczny S.A. istnieje od 2002 r. i skupia obecnie na terenie kraju 10 szpitali oraz 16 przychodni.  

Rynoplastyka czy endoskopowe operacje zatok, włącznie z zabiegami chirurgicznymi głowy oraz szyi, wykonuje dr n. med. Marcin Jadczak, który konsultacje z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej twarzy realizuje w R. Clinic. Dodatkowo, na spotkanie w zakresie laryngologii można się umówić m.in. w Yourplace czy w Bioqmed Centrum Zdrowia. Dr Jadczak jest laryngologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej i specjalizuje się w plastyce nosa. Jako pierwszy w Polsce wykonał skomplikowany zabieg cewnikowania zatok przynosowych.  

Chcąc osiągnąć efekt wyraźnego odmłodzenia, możemy skorzystać z konsultacji w zakresie plastyki powiek górnych i dolnych w Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla „Łowicka”. Konsultacja jest odpłatna i przeprowadza ją jeden z chirurgów plastycznych kliniki, m.in. specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dr n. med. Aldona Stachura. Zespół ponadto tworzy specjalista chirurgii plastycznej, prof. dr hab. med. Józef Jethon. Zabiegi z chirurgii plastycznej uzupełnia bogata oferta medycyny estetycznej. Klinika istnieje od 2003 r.   

W Przychodni Wielospecjalistycznej MD Clinic wady wrodzone oraz defekty powstałe w wyniku urazów w zakresie ich korekty, skonsultujemy z chirurgiem plastycznym, dr Łukaszem Ulatowskim, który specjalizuje się m.in. w rekonstrukcjach piersi tkankami własnymi oraz z chirurgiem plastycznym, dr Bartłomiejem Zoniem. Przychodnia nie posiada zaplecza operacyjnego. Konsultacje chirurgiczne są wskazaniem do dalszej terapii, a miejsce wyznacza lekarz. Placówka oferuje ponadto pełen zakres badań diagnostycznych oraz specjalistycznego leczenia zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Dział Chirurgii Plastycznej w Centrum Medycznym Damiana powstał jako wsparcie m.in. dla ortopedii-traumatologii czy onkologii w zakresie rekonstrukcyjnym, m.in. w zabiegach uzupełnienie ubytków tkanek czy rekonstrukcji piersi po amputacji. Zrealizujemy tu również zabiegi poprawy wyglądu, a decyzję związaną z taką operacją poprzedza konsultacja ze specjalistą chirurgii plastycznej, dr n. med. Jerzym Potockim. Jest on członkiem IPRAS (International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) i specjalizuje się m.in. w usuwanie nadmiaru tłuszczu w okolicy podbródka czy chirurgicznym leczeniu ginekomastii u mężczyzn.

Cena konsultacji u chirurga plastycznego w Warszawie i w Niemczech

Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny

Ceny konsultacji w kraju są bardzo zbliżone do niemieckich, które zaczynają się już od 25 € / 105 zł (dr dr Günter Nahles z Berlina – chirurgia estetyczna twarzy). Większość utrzymuje się na poziomie 52 € / 218 zł (prof. dr dr med. Johannes C. Bruck z Kliniki Hohenzollern w Berlinie), a tylko za niektóre zapłacimy 60 € / 252 zł (Medical One Klinik w Hamburgu).  

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 120 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 280 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 250 zł
 • Gdańsk od 200 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Lubin od 100 zł do 200 zł
 • Rzeszów od 100 zł do 200 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: