Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Wrocław

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Oława (25 km od centrum Wrocławia)
Oława, ul. Chrobrego 20B/I

Centrum Medyczne RENOVAMED

 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 100 zł

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Wrocław - informacje

  Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

  Historia polskiej chirurgii plastycznej sięga roku 1951, a jednymi z pierwszych gabinetów były te otwarte we Wrocławiu. Obecnie wybór wrocławskich prywatnych placówek, specjalizujących się w chirurgii plastycznej jest naprawdę imponujący. Oferują one nie tylko zabiegi operacyjne, ale niejednokrotnie także zabiegi odmładzające za pomocą sprzętu wykorzystującego fale radiowe.

  Wrocław proponuje duży wybór konsultacji w zakresie chirurgii plastycznej

   W rodzinnej przychodni Chirurgia Plastyczna Henryk Knakiewicz konsultacji lekarskiej z zakresu chirurgii plastycznej udzieli jej założyciel dr Henryk Knakiewicz, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Praktykuje on w tej dziedzinie medycyny od roku 1985, kiedy to uzyskał tytuł specjalisty.  Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując m.in. w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu. W swojej prywatnej przychodni przeprowadza operacje tj. facelifting, lipofilling czy zabieg radiage za pomocą aparatu RADIAGE, który do liftingu skóry wykorzystuje fale radiowe. 

   Gabinet Chirurgii Plastycznej Wrocław Dr Andrzej Michalak istnieje od 1984 roku i jest pierwszą placówką tego typu powstałą we Wrocławiu. Oferuje m.in. plastykę twarzy i blizn, usuwanie znamion oraz zabieg exodermy (odmładzający peeling twarzy). Na konsultację chirurgiczną można się tutaj umówić z dr. Andrzejem Michalakiem, specjalistą chirurgii plastycznej, który tytuł ten uzyskał w 1987 roku i od tej pory praktykuje w zawodzie (m.in. pracował w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu). 

   Medic Beauty to Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, w której przyjmuje na konsultacje dr n. med. Mark Węgrzyn, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na oddziałach chirurgii w szpitalach, np. w latach 2007-2010 był zastępcą ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu. Jest współautorem wielu publikacji medycznych z chirurgii plastycznej, np "Efekty leczenia rekonstrukcyjnego u pacjentów z zespołem Polanda". W swojej klinice pan doktor wykonuje m.in. przeszczepy tłuszczu, liposukcję czy zamykanie naczynek krwionośnych metodą Pelleve.

   W Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej dra Andrzeja Bieńka, istniejącym od 1990 roku, po konsultacji lekarskiej można poddać się: zabiegowi powiększenia piersi za pomocą zastrzyków kwasu hialuronowego, usuwaniu znamion barwnikowych czy korekcji odstających uszu. Te i inne operacje wykona tu dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, chirurg plastyczny, który od 1994 roku jest specjalistą II stopnia w tej dziedzinie. W latach 1988-1994 zdobywał doświadczenie, pracując na Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu.

   Na konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej można udać się także do Gabinetu Chirurgii Plastycznej dr. Pawła Niemkiewicza, specjalisty chirurgii plastycznej. Lekarz ten zdobywał doświadczenie z tej dziedziny medycyny, pracując m.in.  w roku 1982 z austriackim prof. Hansem Bruckiem, chirurgiem plastykiem. Następnie podjął pracę w Republice Południowej Afryki, prowadząc tam prywatną praktykę lekarską a także szkoląc wielu chirurgów plastycznych nie tylko z RPA, ale także z Portugalii i Holandii. We wrocławskim  prywatnym gabinecie wykonuje m.in. plastykę brzucha, korekcję nosa czy liposukcję.

  W Gabinecie Chirurgii Kosmetycznej dra n. med. Jakuba Kratochwila pacjent w czasie konsultacji może ustalić z lekarzem szczegóły takich zabiegów jak: endoskopowy lifting czoła, usuwanie drobnych zmian skórnych czy korekcja blizn i tatuaży. Dr Kratochwil jest specjalistą chirurgii plastycznej, który to tytuł (specjalizacja II stopnia) uzyskał w 1995 roku. W latach 1991-2006 doskonalił swoje umiejętności plastyczne, pracując na Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala  Kolejowego we Wrocławiu. Przyznaje on, iż chirurgia plastyczna jest jego pasją.

  Ile zapłaci pacjent we Wrocławiu a ile za granicą za konsultację chirurga plastycznego

  Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław

  Wrocławskie ceny konsultacji z zakresu chirurgii plastycznej wahają się między 100 (np. Medic Beauty) a 140 zł (np. ProClinik). We Francji taka konsultacja kosztuje 80 euro (np. w Dr David Picovski Chirurgie esthétique & plastique à  Paris).

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 100 zł do 200 zł
  • Warszawa od 150 zł do 320 zł
  • Kraków od 120 zł do 300 zł
  • Łódź od 150 zł do 200 zł
  • Katowice od 130 zł do 200 zł
  • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
  • Gdańsk od 300 zł
  • Bydgoszcz od 100 zł do 250 zł
  • Szczecin od 150 zł do 300 zł
  • Tychy od 200 zł
  • Poznań od 150 zł do 250 zł
  • Kielce od 200 zł
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej cena »

  Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.